Європейські політики: перемога України чи перемовини з Росією? Тарас Мокляк у КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ

7 months ago
2

Тема: Європейські політики: перемога України чи перемовини з Росією?
Гість у студії: Тарас Мокляк – політичний оглядач інформаційного агентства GuildHall
Ведучий програми: Руслан Кухарчук, голова руху "Всі разом!"

«Українцям потрібно сформувати правильне розуміння і установку того, що питання України і нашої перемоги сприймається через призму національних або партійних інтересів тієї чи іншої європейської країни», - наголосив Тарас Мокляк у новому випуску Кабінету експертів.

Розуміння західних політиків перемоги України у війні не співпадає з розумінням самої України. Як зазначав президент Зеленський, формула української перемоги – це звільнення всіх українських територій станом на 1991 рік та членство в НАТО. То яка ж тоді позиція західних політиків щодо цього надважливого питання? У випуску розглядаємо дане питання у деталях.

Тарас Мокляк розповідає, що європейські політики мають фактори страху, і навіть наївності. Їх Росія і використовує нині на свою користь. Проте, чи всіх країн це стосується?

Німеччина та Франція – важлива підтримка для української політики. Гість розповів про їхню зовнішню та внутрішню політику щодо України. Наприклад, Емануель Макрон серед тих, хто схиляється до членства України в НАТО. Хоча у своїх промовах неначе намагається «нащупати» загальний настрій у суспільстві.

Щодо Німеччини, то Олаф Шольц є стабільнішим: здійснює підтримку України у всіх напрямках. Проте Тарас Мокляк зауважив, що головний мотив цієї підтримки – забезпечити свою безпеку. Тому вони погодились доставляти Україні зброю.

«Ремарка, якщо на рівні німецького чи французького суспільства емоційна складова і страх є домінантною складовою, то політичні еліти в цих країнах в значній мірі недозріли для забезпечення рішучої військової перемоги в Україні», - говорить політичний оглядач. Тарас вважає, що це спричинено через економічний інтерес та присутні ілюзії про успішні перемовини з Росією і дестабілізацію ситуації.

У випуску згадали інші важливі теми: Швеція та Фінляндія, як ключові партнери євроатлантичної інтеграції України. Причина, чому Україну не беруть в НАТО? Обговорення та фаховий аналіз актуальних тем дивіться у програмі Кабінет експертів з Тарасом Мокляком.

Таймкоди:
0:00 Про що випуск?
0:22 Гість випуску
0:51 чим займається зараз?
1:43 Розуміння війни і перемоги українців співпадає з розумінням західних політиків?
6:09 Зараз європейські політики зорієнтовані на власні інтереси більше, ніж на початку війни?
7:58 Приклад інфантилізму та страхів західних політиків, які використовує Росія
10:49 Фактор страху присутній серед більшості європейських країн? Оцінка експерта
12:48 Франція і Німеччина: вирішальні для нас чи ні?
15:13 Обережні заяви Емануеля Макрона
15:49 Шольц і стабільна підтримка
17:57 Економічний інтерес
19:25 Еліти суспільства бояться?
20:15 Швеція та Фінляндія – ключові партнери євроатлантичної інтеграції України
21:39 Членство України в НАТО
23:08 Ніхто з НАТО не хоче брати участь у війні в Україні?
24:25 Головна причина: чому Україну не беруть в НАТО?
26:33 «Люди не відповідають моделі»
28:18 Комплексний виклик
29:00 Мова гасел та реальні пріоритети України під час війни
31:05 Членство чи потік збройної допомоги?
33:26 На чому повинна вибудовуватись українська політика?
34:06 Завершення

Підписатися на телеграм-канал Руслана Кухарчука: https://t.me/ruslanstory

Нагадаємо, що Кабінет експертів – це аналітичний центр руху “Всі разом!”. Його резиденти генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Щотижня ютуб-канал Кабінету експертів публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Loading comments...