WHO - GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim.

4 months ago
23.7K

19 kwietnia 2023 r. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja poświęcona wdrażanemu przez 196 narodów, tzw. Traktatu Pandemicznego WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Konferencja została zorganizowana przez europejskich posłów: Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, Virginie Joron, Mislava Kolakusica, Sylvię Limmer, Roba Roosa, Ivana Vilibora Sincica i Cristiana Terhes. Zaproszono lekarzy i prawników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z WHO, którzy wyjaśnili opinii publicznej zagrożenia płynące z wdrożenia ww. traktatu.

Wniosek jest jeden.
Trzeba obudzić nieświadomych zagrożenia ludzi!
Jeżeli Traktat Pandemiczny WHO wejdzie w życie, globalne koncerny przy pomocy WHO obalą demokracje narodów świata i przejmą nad nimi całkowitą kontrolę.

WHO STANIE SIĘ NARZĘDZIEM GLOBALNEGO ZAMACHU STANU w rękach ludzi nie odpowiadających przed nikim i nie kontrolowanych przez nikogo. A dyrygowany przez nich dyrektor generalny WHO po wciśnięciu "guzika pandemia" przejmie absolutną władzę nad rządami narodów, zmuszając je do wypełniania swojej woli, nawet do przymusowego wyszczepienia własnych obywateli wbrew ich woli, genetycznymi "szczepionkami" w początkowej fazie testów.

Nadchodzi tyrania, o jakiej świat nie słyszał... obudź się!

Wjecej na stronie Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców _ PSNLiN:
- https://psnlin.pl/video,who-globalny-zamach-stanu-konferencja-w-parlamencie-europejskim,136.html

Loading 1 comment...