Borax a Detoxikace Nanotechnologie - Dr. Carrie Madej

1 year ago
29.2K
stop5g

Detoxikační koupele se postarají o otravu radiací, o pesticidy a o těžké kovy. Všechny druhy věcí. Dokonce i o některé parazity. Takže pokud máte vanu, víte, že někdo má vanu. To je nejjednodušší a nejrychlejší způsob.

Stará dobrá jedlá soda. Takže jeden nebo dva šálky jedlé sody. Jeden nebo dva šálky epsomské soli. To už je úžasná radiační detoxikace. Dostane z vašeho těla i plísně, kvasinky.

Přidáte trochu bentonitového jílu, (Aztécké tajemství) je úžasná značka, půl až jeden šálek. Nyní máte také hlavní způsob jak se zbavit jedů, které jdou ven.

Přidáte jeden šálek boraxu, víte, ten prací prášek. To z vás vytáhne nanotechnologii. Drhnete, drhnete 20 minut v horké vodě, jak jen snesete.

Webová stránka https://www.carriemadej.com. Jsou tam všechny detoxikační přípravky.

BORAX

Žijeme v jedovatém prostředí, a proto je detoxikace základem dobrého zdraví. Tato zpráva je od Dr. Carrie Madejové, která je doktorkou osteopatické interní medicíny a je v první linii výzkumu, odhalování a obhajoby pravdy a svobody. Poslechněte si její detoxikační lék a SDÍLEJTE 🙏🏻.

Detoxikační koupel
1-2 šálky, hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda)
1-2 šálky, epsonová sůl
1/2-1 šálek, bentonitový jíl
1 šálek boraxu (prací prášek)

Následují výňatky z knihy Rothschildové/Rockefellerové zlo osvětlují

-👉"Tajná smlouva"👈-
"Budeme používat měkké kovy, urychlovače stárnutí a sedativa v potravinách a vodě; také ve vzduchu. Budou zahlceni jedy všude, kam se obrátí."

"Jedy se budou vstřebávat jejich kůží a ústy."

"Jedy budou ukryty ve všem, co je obklopuje, v tom, co pijí, jedí, dýchají a nosí."

(a když onemocní)
Budeme slibovat, že najdeme lék z mnoha našich front, a přesto je budeme krmit dalšími jedy.

Loading 3 comments...