5G a Riziko Rakoviny

1 year ago
2.34K

Výkonná technologii 5G se zavádí po celých Spojených státech, avšak některé studie ukazují souvislost mezi zářením mobilních telefonů a rakovinou. Dan Cohen má příběh.

Mezi poskytovateli mobilních telefonů probíhá závod o aktualizaci na bezdrátovou technologii páté generace neboli 5G. To vyžaduje instalaci nového zařízení napříč USA. (https://stop5g.cz/mezinarodni-vyzva/, https://stop5g.cz/5g-site-v-ceske-republice/)

Obrovské úsilí (úplatky) každé bezdrátová společnost na kterém každá pracuje individuálně.
(https://stop5g.cz/lloyds-ani-swiss-re-nepojistuji-bezdratove-zdravotni-rizika-hromadna-zaloba-na-automobilky-i-telekomunikace/)

5G využívá vysokofrekvenční vlny, které podporují vyšší rychlosti, ale nedosahují tak daleko. Což vyžaduje síť antén postavených v bližší blízkosti než stávající infrastruktura.

Bezdrátové společnosti plánují používat světelné sloupy, pouliční osvětlení, cokoliv, aby minimalizovali své náklady. Ale zdravotní experti se obávají potenciálních rizik spojených ze záření emitovaného z antén mobilních telefonů.
(https://stop5g.cz/ucinky-5g-na-cukrovku-a-dusevni-zdravi-doktorka-s-20letou-praxi-hazi-bomby-o-nebezpeci-5g-technologie/)

Mobilní telefony vyzařují nízké úrovně radio-frekvenční energie nebo RF.
(https://stop5g.cz/wp-content/uploads/2022/01/Hlasene-biologicke-ucinky-radiofrekvencniho-zareni-o-nizke-intenzite-stop5g-.cz_.pdf)

V roce 2011 Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny identifikovala RF pole jako
citace „Pravděpodobně karcinogenní pro lidi“ (jsou studie i o ještě přísnější klasifikaci) (https://stop5g.cz/vedci-varuji-5g-ma-vazne-ucinky-na-zdravi/)

Studie ze Švédska zjistila, že Švédové, kteří mluví přes mobily, nebo bezdrátové telefony více než 25 let, mají třikrát vyšší riziko vzniku gliomu, mozkového nádoru, který je často zhoubný než ti, kteří je používají méně než rok.
(https://stop5g.cz/us/emf-elf-radiation-health-risks/)

V březnu rozsáhlá celoživotní studie na laboratorních zvířatech potvrdila souvislost mezi radiací z mobilní věže a rakovinou. Zvířata byla vystavena úrovním, které jsou legálně povolené Federální komunikační komisí (FCC) Spojených států amerických. (podobně jako ČTÚ v Česku)

Tyto studie jsem diskutoval s Dr. David Carpenter, který je ředitel institutu pro zdraví a životní prostředí na Univerzitě v Albaně. (https://www.albany.edu/sph/faculty/david-o-carpenter - M.D., Harvard University (1964))

Ukazuje se velmi významný nárůst gliomů a glioblastomů (nádorů) pouze na té straně hlavy, kde používáte mobilní telefon pravidelně. Riziko se zvyšuje čím déle jej používáte.
(https://stop5g.cz/historicka-vyhra-robert-f-kennedy-a-chd-vyhrava-soudni-pripad-proti-fcc-ohledne-bezpecnostnich-pokynu-pro-5g-a-bezdratove-pripojeni/)

Jsou také nějaké (jasné) důkazy o tom, že když začnete používat mobilní telefon v mladším věku, tím větší je riziko.
(https://stop5g.cz/5g-nepriznive-zdravotni-ucinky-na-deti/)

Dr. Carpenter řekl, že těmto rizikům se lze vyhnout použitím funkce reproduktoru nebo sluchátek a že máte mít telefon v krátké vzdálenosti od všech částí těla. (nedržet ani v ruce) Ale Zavedení 5G efektivně vystaví celou populaci nebezpečným účinkům.
(https://stop5g.cz/emf-a-5g-zabiji-cely-biologicky-zivot/)

Zavedení 5G je velmi děsivé, protože co to udělá je, že každých 300 metrů se umístí mini mobilní věž podél každé obytné ulici v zemi. A to bude znamenat, že nikdo nebude schopný uniknout radiaci, která pochází z těch 5G zařízení.

Když půjdete po chodníku, pokud bydlíte v domě, budete neustále vystaven 5G.
(https://stop5g.cz/internet-tel-elektrogenetika-synteticke-genove-obvody-jsou-rizeny-vnejsimi-signaly/)

Země jako je Čína, Itálie, Indie a Rusko mají mnohem přísnější předpisy ohledně radiace z mobilních věží než Spojené státy. Naše regulační orgány jsou ovládané fyziky a inženýry a nejsou ovládané zdravotníky.

Lidé ignorují všechny tyto důkazy, a proto mají standardy, které jsou zcela nerealistické a neaktuální.
(https://stop5g.cz/studie-historie-mikrovlnne-radiace-emf-a-5g/)

Hlášení z Washingtonu Dan Cohen RT

Loading comments...