Premium Only Content

Promo - wat gaat het worden?! Nabeschouwing persconferentie en meer...
Dinsdag 15 februari zal minister Ernst Kuipers de nieuwe versoepelingen kenbaar maken. Versoepelingen die hij zal presenteren als wisselgeld voor hetgeen dat onontkoombaar lijkt: het doorzetten van de coronapas, waar hij dit jaar nog een slordige 30 miljoen in gaat investeren.
Nabeschouwing
Dinsdag gaan wij om 20:00 uur live nabeschouwen met interessante gasten zoals advocaat Bart Maes, neuroloog Jan Bonte en rechtsfilosoof Raisa Blommestijn. Op dezelfde dag - dinsdag 15 februari - zal namelijk de uitspraak in het hoger beroep inzake de afschaffing van van de coronapas bekend worden. We praten met hen over deze rechtszaak, de rechtspraak in zijn algemeenheid en uiteraard de schrijnende toon en woordkeuze van ambtenaren die vrij is gekomen na een WOB-verzoek.
Vrijheidsstrijd wereldwijd
We maken een deep-dive in het dossier van het Canadese Freedom Convoy, NLP-er Igor van Kaam analyseert de onnavolgbare draai die premier Justin Trudeau heeft gemaakt en we maken inzichtelijk welke omringende landen de coronamaatregelen al geheel of deels hebben afgeschaft, waaronder de coronapas.
Live & censuurvrij op blckbx.tv
Dinsdag 15 februari zal de nabeschouwing live te volgen zijn op blckbx.tv. Enkel op de eigen website van blckx.tv, want YouTube heeft ons wederom een strike gegeven van een week. De censuur wordt met de dag erger. Daarom vragen we je met klem: bekijk onze video's vooral via onze website en abonneer je op onze nieuwsbrief. Die gebruiken we uitsluitend als video alert zodat je weet wanneer wij weer een verse uitzending voor je gemaakt hebben. Zo blijf jij goed geïnformeerd en kunnen wij censuurvrij onze missie voortzetten.
Jullie steun is meer dan welkom want we doen het op eigen kracht! Tot dinsdag 15 februari bij de live nabeschouwing op blckbx.tv!
-
LIVE
Caleb Hammer
23 hours agoThe Most Hated Couple In Financial Audit History
127 watching -
LIVE
The Big Migâ„¢
3 hours agoWhite Coat Waste, Stop Taxpayer Funded Animal Experiments
2,602 watching -
1:49:48
Dear America
3 hours agoTrump Has HISTORICAL Meeting With PUTIN! Now Trump Is Meeting Zelenskyy! IS PEACE HERE?!
84.1K41 -
2:06:30
Matt Kohrs
11 hours agoMarket Open: BIG Moves Incoming?!?! || Live Trading
29.4K2 -
LIVE
JuicyJohns
2 hours ago $2.67 earned🟢#1 REBIRTH PLAYER 10.2+ KD🟢
165 watching -
44:07
The Quiet Part
2 hours agoThey Fear People Who Remember—The Truth About Freedom, Health Care & Canada
1.05K1 -
LIVE
Wendy Bell Radio
6 hours agoDemocrats Are In Total Free Fall
7,386 watching -
54:23
Dialogue works
2 days ago $1.25 earnedAndrei Martyanov: Putin Beating Trump at His Own Game - Can Israel Survive a War W/ Iran W/o the US?
30.2K8 -
58:23
JULIE GREEN MINISTRIES
4 hours agoJUDGEMENT IN DC IS ABOUT TO INTENSIFY
121K204 -
1:27:39
Chicks On The Right
5 hours agoTrump & Putin Summit, Newsom’s 2028 Dreams, and Kamala's Drunk Rant | Chicks on the Right
34.5K4