5G pohání Nanotechnologie na Bázi Grafenu ve Vakcíně společnosti Pfizer

1 year ago
74.8K
stop5g

5G Pohání Nanotechnologii na Bázi Grafenů ve Vakcíně Pfizer.

5 Sloupec (La Quinta Columna) nedávno publikoval jejich nalezení a závěry o podivné samo sestavující nanotechnologii, kterou objevili v Pfizer mRNA vakcínách pomocí optické mikroskopické analýzy.

Objekty, které našli ve vakcínách odpovídají se známými vědeckými záznamy.
(https://stop5g.cz/vakciny-obsahuji-nanotechnologie-ktere-bezdratove-komunikuji-technokraticke-otroctvi/)

K závěrům ke kterým došli se zdají být jasnými.
(https://stop5g.cz/hydroxide-grafenu-ve-vakcinach-jako-komponent-bezdratove-nano-senzorove-site-la-quinta-columna-a-dr-pablo-campra/)

Velmi dobře zdokumentovaný vědecký cíl je použít nanotechnologii v živých lidských bytostech k formování sítí schopných kontrolovat několik nano strojů.

Toto je momentálně nasazováno v COVID-19 vakcínách.
(https://stop5g.cz/internet-tel-elektrogenetika-synteticke-genove-obvody-jsou-rizeny-vnejsimi-signaly/)

Což představuje největší zločin proti lidskosti v celé zaznamenané historii.

Zatímco média a vláda lže a zastírá velkou farmacii. Oficiální přísady jsou stále neznámé.

Ale máme tisíce brilantních vědců celosvětově, kteří studují tyto experimentální vakcíny.Někteří z nich umřeli za velmi podezřelých okolností.
(https://stop5g.cz/nano-ziletky-ve-vakcine-a-v-krvi-dr-andreas-noack-lekari-jste-vrazi-pokud-ockujete-hydroxide-grafenu/) Ale většina byla schopna sdílet jejich nálezy.

Práce nám ukazuje, že oxid grafénu je klíčový komponent v tom všem. Existovaly desítky oficiálních dokumentovaných studií na použití oxidu grafénu související s tím jak se používá dneska.

Mezi dalšími věcmi, je to měnič síly.

Grafén je široký jednu vrstvu atomu a má šestiúhelníkově uspořádání atomu uhlíků. Je to nejtenčí a nejsilnější materiál známý lidem. (Davidova Hvězda ve 2D, 2 čtyřstěny pootočený proti sobě v 3D, základ vesmíru)
(https://vlnovagenetika.cz/genetika-geometrie-dna-cast-3-symetrie-dna-sroubovice-geneticky-kod-se-organizuje-do-tvaru-ctyrstenu-jako-foton/)

Grafen zvyšuje frekvenci GHz signálů do terahertzového pásma.Podle vědců dokáže grafen generovat taktovací rychlosti, které překračují dnešní omezení GHz.Muže zesilovat Giga hertzové frekvence do Tera hertzových, což je přesně to co tyto nano stroje potřebují k napájení.
(Cooperative in vivo nano network)

Za tímto účelem grafén prvně potřebuje frekvenci k napájení. Je známo, že optimální frekvence k externímu napájení grafénu je 26 GHz, což je také frekvence, kterou vysílá 5G.

V tomto modelu grafén uvnitř těla je aktivován mikrovlnným signálem v Gigahertz pásmu.

Který je potom zvýšen do Tera pásma, kde pohání nové nano stroje k samo sestavení uvnitř lidského těla.

Jakmile jednou sestaveno, co budou tyto nano stroje dělat?

Obrázky porovnané s vědeckou literaturou naznačují, že jsou základem pro interní elektronické systémy s nekonečným potenciálem pro bio manipulaci lidského hostitele.

Nano routers, které vysílají MAC adresy. Mohou být registrovány přes bluetooth. Nano a Plasma Antény které zesilují signály. Nano obdélníky, které jednají jako usměrňovací můstky z AC do DC proudu. Kodeky, logické brány pro šifrovanou komunikaci ...

Surový materiál pro toto všechno samosestavení je také oxid grafenu. A když porovnáme známe vedlejší účinky oxidu grafenu s vedlejšími účinky COVID-19 vakcínami. Najdeme, že jsou stejné.
(https://stop5g.cz/covid-ma-stejne-priznaky-jako-mikrovlnna-nemoc-test-krve-pred-a-po-expozici-smart-zarizenim-lekarsky-vyzkum/).

Ladění elektronických a magnetických vlastností grafenu povrchovou modifikací. Jakmile oxid grafénu je vstříknut do těla, požaduje magnetické vlastnosti.
(https://stop5g.cz/darpa-hydrogel-z-polymerniho-retezce-a-elektroniky-replikujici-se-nanotechnologie-a-hemoglobin-ovladani-biosenzoru-pres-5g-site/)

Předvídatelně kolem místa vpichu, srdce a mozek. Grafén je viděn jako patogen našim imunitním systémem.

A častým důsledkem je paralýza a mrtvice.Je známo že grafén způsobuje krevní sraženiny a problémy srdce. Oxid grafénu může generovat malé výboje, které způsobují srdeční arytmii. S těmito experimentálními vakcínami se toho děje tolik.A evidence se zdá být jasná, že se děje masový experiment.
(https://vlnovagenetika.cz/nano-implantat-roste-na-neuronech-a-spojuje-mozek-s-internetem/)

Přičemž některé šarže jsou smrtelnější než jiné.
(https://stop5g.cz/synteticka-biologie-morgelony-patent-us20030141189-nebezpecne-sekvencovani-rna-a-dna-patent-us20100090180a1-samoreplikacni-materialy-operacni-system-uvnitr-nanostroju/)
Některé šarže, které obsahují odvážnou novou technologii může člověkem vytvořený parazit snahu kontrolovat lidského hostitele, jestliže ho nezabije prvně v procesu.Snad to je to, po čem jdou šílení vědci a psychopati.
(https://stop5g.cz/pulzni-magnetismus-nici-morgellony-a-nanotechnologii-emp-pemf-elektromagneticky-puls/)

Lidská genetika, která může vydržet tuto novou invazi a smrtelnou nanotechnologii. (https://vlnovagenetika.cz/darpa-a-programova-modulace-genove-exprese-hostitele-holograficke-informace-lze-zavadet-preventivne-oprava-poskozene-michy/) Reportáž pro INFOWARS, Greg Greese

https://vlnovagenetika.cz/experimenty-genovych-chimer-biotron-a-mikrovlnny-prenos-biologickych-informaci-dna-je-jako-magnetofon-mikrovlny-a-5g-tsian-kanchzhen-patent-ep0872549a1/
https://vlnovagenetika.cz/zdravotni-vysledky-technologie-lingvisticko-vlnove-genetiky/
https://vlnovagenetika.cz/umela-inteligence-zalozena-na-desifrovani-jazyka-kognitivni-modely-a-neuromorfni-cipy-lidsky-mozek-byl-dekodovan/
Více na https://stop5g.czhttps://stop5g.sk
https://vlnovagenetika.cz - https://t.me/Stop5G_cz

Loading comments...