5G Technologie a Indukce Koronaviru do Kožních Buněk

2 years ago
14.9K

5G technologie a indukce Koronaviru do kožních buněk byla publikována (5G Technology and induction of coronavirus in skin cells – M. Fioranelli, A. Sepehri, M.G. Roccia1, M. Jafferany, O. Yu. Olisova,K.M. Lomonosov and T. Lotti1,).

Tento papír dává vědecké vysvětlení spojení mezi 5G technologiemi a Korona virem. Na rozdíl od 4G nebo jiných rádio vln 5G milimetrové vlny mohou pronikat do jádra buňky.

DNA se potom chová jako induktor. DNA reaguje na 5G vlny produkováním elektromagnetického pole.

Jako stín, tvar elektromagnetického pole reflektuje šestiúhelníkové a pětiúhelníkové tvary DNA základních páru. Toto elektromagnetické pole produkuje díry v buněčném roztoku. Šestiúhelníkové a pětiúhelníkové prázdnoty jsou vytvořeny v nukleoidní plazmě.

K nápravě tohoto rušení extra základny jsou vytvořeny, aby zaplnily prázdnoty. Tyto základny se potom spojí dohromady a vyprodukují koronavirové struktury vevnitř buňky. Které pak PCR test přečte jako pozitivní případ COVID-19.

Exosom byl objeven 1983. Exosomy jsou vytvořeny přirozeně uvnitř buňky, aby poklidili a opravili buněčné poškození. Jak Exosom tak i COVID-19 mají stejnou velikost a tvar. Oba mají H2 receptory a oba obsahují RNA. Exosomy se chovají a objevuji se jako virus.

Někteří vědci dokonce tvrdí, že takzvaně nazývaný virus je ve skutečnosti exosom. Od objevení exosomu přes 200 mikrobiologů bylo zavražděno, spáchalo sebevraždu, nebo umřelo nepodezřelým způsobem. Pokud zpochybňujete tuto záhadu, jste bezpochyby označení jako konspirační teoretik. Jestliže zpochybníte současnou nepodloženou teorii viru jste označení jako vědecký popírač.

Jediná sociálně akceptované řečení, které je vám dovoleno akceptovat,
je experimentální vakcína, která změní Váši DNA. To automatický vznáší otázku, kdo vlastní Vaše tělo?

• (https://stop5g.cz/jak-muze-byt-kazdy-testovan-pozitivne-na-covid-19-pcr-testy-5g-technologie-a-indukce-koronaviru-v-koznich-bunkach/))
https://vlnovagenetika.cz/genetika-geometrie-dna-cast-3-symetrie-dna-sroubovice-geneticky-kod-se-organizuje-do-tvaru-ctyrstenu-jako-foton/
https://stop5g.cz/5g-dr-marco-ruggiero-phd-md-fraktalni-antena-dnk-mikrobiom-molekularni-biologie-kvantova-biologie-exosomy/

Loading comments...