Myšpule Svět.org - Hunger Games - globalistické "hladové hry" jsou další hrozbou naší budoucnosti?

Myšpule Svět - Hunger Games - globalistické "hladové hry" jsou další hrozbou naší budoucnosti? Odhalení globálního potravinového kartelu: Je dalším krokem globalistů masivní vyhladovění populace a snižování počtu obyvatel?
Uměle vyvolaný a „řízený“ hladomor, využitý jako zbraň, se dnes může velmi snadno stát (a také se již brzy stane) dalším nástrojem globalistů z domu Sion k ovládnutí současného světa, může se stát velmi účinnou zbraní v současné hybridní válce o nastolení jednosvětové vlády, tedy technokratické neofeudální diktatury nazývané politky jako Nový světový řád, NWO. A bylo by velice naivní se domnívat, že by takový nástroj globalisté nepoužili. Zcela jistě použijí vyvolávání nejen lokálních, ale i globálních hladomorů za účelem dosažení svých značně temných a satanistických cílů. Předpoklady k tomu mají více než dobré, ovládají naprosto celý současný světový trh s potravinami a k tomu také veškerý potravinářský průmysl na světě. Takže když se tito ne-lidé rozhodnou, že budeme mít hlad, tak nepočítejte s tím, že bychom se najedli. Nenajíme, nebude čeho, nebude kde…
https://myspulesvet.org/2021/09/19/od...

https://healthimpactnews.com/2021/unm...

Máte-li možnost, prostředky a chuť mne podpořit, budu za Vaší případnou pomoc velice vděčná ! Můj "video boj" za lidská práva, svobodu a návrat k normálnímu životu mne stojí veškeré mé volné finanční prostředy, nic není zcela nezničitelné, nerozbitné, však to znáte. Takže za Váš jakýkoliv případný finanční dar, vám předem s pokorou děkuji.
Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:
27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: "dar Myšpuli"
https://myspulesvet.org/
https://odysee.com/@Myspule(novy)svet:c
https://rumble.com/c/c-771365

Loading comments...