5G, 4G Nepotřebuje Čip, Biokódovaná DNA Rezonanční Frekvence k Ovládání Jedince v Matrixu

2 years ago
21.9K

Syntetická Telepatie - Simulace cítícího světa - Digitální Avataři – Signální Inteligence - 5G je – Cílový Systém Získávání Informací – Dotazování na Bojišti – Fázované Pole – Malé Antény – LED – Záměna Identity – Maskovací Útoky – Radarový Systém - Řízené Energetické Zbraně (DEW) – Kontrolní Systém Řízení

Vy všichni musíte porozumět, že jsou to vojenské zbraně, že jsou to útočné frekvence (https://stop5g.cz/mikrovlny-s-vysokym-vykonem-elektromagneticke-pulzni-zbrane-e-bomba/).

Pocítíte to na sobě, ať už satelitní, nebo je to telekomunikační věž, nebo ať je to letadlo, ať už je to z kamionu, nebo ze stacionární základny. Hlavní věc je, že pokud jste v tom poli, pak to budete cítit.

Když mám Vaše biokódované informace o Vašem biokódu (Vaši DNAz z testu). Jen je odešlu do všech věží, které jste využívali, ať jste kdekoli (najdu Vás).

Bio rezonance je jedinečná pro každého jednotlivce, stejně jako náš otisk prstu. Každý člověk má individuální DNA na různé bio rezonanci (https://vlnovagenetika.cz/ministerstvo-obrany-nedoporucuje-geneticke-testovani-kvuli-sledovani-jednotlivce-z-geneticke-urovne/).

Přišli na to, jak biokódovat tyto mikrovlny, aby mohli zaútočit na konkrétního jednotlivce. Jakmile mají Váši DNA, vezmou DNA a vloží Váši DNA kód do superpočítače (https://stop5g.cz/5g-nepotrebuje-cip-biokodovana-dna-rezonancni-frekvence-k-ovladani-jedince-v-matrixu-amazon-blackops-kontrola-mysli-google-kvantovy-superpocitac/).

V tomto superpočítači provozují algoritmy, které biokódují elektromagnetické přenosy. Takže pak bio rezonují s Vašim tělem (https://stop5g.cz/rizeni-mysli-pomoci-kvantovych-skalarnich-vln-dna-rezonance-fraktalni-mozek-k-rozhrani-pocitace/).

Jakmile to udělají, pak mohou přenášet ze satelitů, mobilních věží nebo letadel nebo jakýmkoliv jiným způsobem.

A tento tento signál ovlivní jenom Vás. - Jako by byly věže mobilních telefonů a
všechno ostatní – Věže jsou MATRIX. Virtuální svět, digitální koncentrák pro většinu ...

Digitalizace, samotné vzorkování signálu je slabé místo umělé inteligence. Je to omezení. Geometrie, fraktalita živé DNA nemá toto omezení a podle posvátné geometrie jde až do nekonečna v holografickém vesmíru. Fraktalita je znak holografie.

Loading 2 comments...