TEST KRVE – Degradace krve po dvou minutách před SMART Bezdrátovým Zařízením

2 years ago
43.7K

Před expozice vidíme to samé, co jsme viděli ve zdravých vzorcích. Normální buněčné stěny jsou oddělené a vypadající zdravě. Po dvou minutách expozice před inteligentním měřičem ve vzdálenosti asi 30 cm je vidět úplně jiný příběh. Mikroskopie v tmavém poli ve videu po expozici inteligentnímu měřiči jasně prokazuje degradaci u všech třech vzorků krve.
U prvního vzorku můžete vidět hodně degradací v buňkách. Buněčné stěny jsou rozbité a vidíte změny v buňkách, které se nazývají mykoplazma, které ukazují mutace na buňce.
Ve druhém vzorku vidíme jiný typ degradace na buněčné membráně. Můžete zde vidět zvlnění, to se nazývá „tvorba uzávěru lahve“ a je známo, že k tomu dochází v důsledku oxidace nebo vystavením volným radikálům.
U třetího subjektu, když jsme dělali její vzorek, paní musela být odtáhnuta po 45 sekundách od měřiče, protože si stěžovala, že má stále silnější bolesti hlavy. U paní se projevil jev zvaný reuleaux, kde se hromadí červené krvinky. V této situaci je velmi obtížné, aby krev dodávala kyslík do tkání tak, jak by bylo během normální funkce.
Každý z těchto tří vzorků je degradací. Každý z těchto projevů ukazuje traumata krevních buněk, které vycházejí z něčeho a jedinou proměnnou byl inteligentní měřič.
Co se tady děje, toto je bezdrátové zařízení, které je vědecky neprokázané, kde všechny dosavadní důkazy dokazují, že je nebezpečné nebo sporné. Což by proto mělo být intenzivně studováno před tím, než bude vydáno veřejnosti.
Chytří lidé tuto technologii nazvali chytrou, aby se zdála být zastrašující, aby ji nikdo nezpochybňoval. Nějaký chytrý admin přišel s tím a dostal zaplaceno tři sta tisíc dolarů, abychom to nazvali inteligentními měřiči, abyste se cítili méně znalý. Což o ni vědí, že se cítíme, aby jste nezpochybňovali chytré lidi, kteří je dávají do Vašeho domu, takže já je nenazývám chytré měřiče, ale nebezpečné měřiče.
Průmysl neudělat žádné recenzované nezávislé studie o bezpečnosti
https://stop5g.cz/covid-ma-stejne-priznaky-jako-mikrovlnna-nemoc-test-krve-pred-a-po-expozici-smart-zarizenim-lekarsky-vyzkum/

Loading comments...