Může nošení Vašeho mobilní telefonu Vás udělat nemocným?

2 years ago
11.5K

Jestli se vás zeptám, o kolik více záření proniká do vašeho těla dnes ve srovnání s dobou před 10 lety, je to dvakrát tolik, třikrát více, je to kvintiliónkrát více. Což je 1 s 18 nulami (https://stop5g.cz/prof-olle-johansson/)

Francie měla jedny z prvních uživatelů Wi-Fi. Nyní zjišťují, že toto Wi-Fi je potenciálně škodlivá pro školáky, takže se zbavují WiFi na základních školách.

Mohlo nošení Vašeho mobilní telefonu Vás udělat nemocným?

Radio-frekvenční emise ze silné školní bezdrátové sítě způsobily bolesti hlavy,
krvácení z nosu a nevolnost (https://stop5g.cz/covid-ma-stejne-priznaky-jako-mikrovlnna-nemoc-test-krve-pred-a-po-expozici-smart-zarizenim-lekarsky-vyzkum/).

Chytré měřiče nahrazují analogové měřiče u vás doma. https://stop5g.cz/tvarovac-paprsku-v-4g-enodeb-lte-a-5g-gnodeb-nr-5g-verejne-osvetleni-zamereni-na-pohybujici-se-nebo-stacionarni-cile-konfigurace-vykonu-casovana-hromadna-zbran/

Někteří říkají, že kvůli „chytrým“ měřičům jsou nemocní. (Chytrá domácnost, Chytrá města, Chytré ulice, Chytrá auta …) Nikdo nezohlednil kumulativní záření, které všichni dostáváme, zvláště děti (https://stop5g.cz/americky-vojensky-vyzkum-vedi-ze-lide-trpi-bagatelizace-zdravotnich-nasledku-pandemie/).

Kdyby před uvedením na trh byly mobilní telefony testovány, nikdy by se nedostaly na trh (https://stop5g.cz/who-bezdratovy-podvod-na-lidi-a-iluze-bezpecnosti-korupce-ve-who-co-nas-stoji-zemi-obcan-v-odporu/).

Výrobci skutečně říkají lidem v návodu k použití, který jsem nikdy nečetl, aby nepřikládali mobilní telefon k uchu (https://stop5g.cz/riziko-5g-vedecka-perspektiva/)

Radio-frekvenční záření je ve skutečnosti rakovinotvorné a je příčinou neurologických onemocnění, kognitivních problémů a vývojových problémů u dětí.

Bezdrátový průmysl utrácí sto milionů dolarů ročně lobováním v Kongresu, takže je opravdu těžké postavit se proti síle tohoto průmyslu, i když máte fakta na své straně.

Naléhavě potřebujeme další výzkum v této oblasti, nemáme téměř žádný výzkum financovaný USA (https://stop5g.cz/studie-ucinky-neionizujiciho-elektromagnetickeho-zareni-a-mikrovln-na-zdravi/) Vědci se rozhodli, že je čas čelit (lživým) tvrzením průmyslu, že neexistují žádné důkazy.

Dnes večer Světová zdravotnická organizace prohlásila, že mobilní telefony jsou možná karcinogenní (https://stop5g.cz/legislativni-cesta-plan-jak-zastavit-5g-a-skodlive-site-v-ceske-republice-odtajnene-dokumenty-hledame-pravniky-se-srdcem/) Je to ve skupině několika dalších druhů věcí, jako je LED, stejně jako výfuky motoru a chloroform (https://stop5g.cz/optogenetika-mozkova-mrizka-a-neuralink-li-fi-nebezpeci-5g-led-svetel-s-mikrocipem-fototoxicita/)

Tohle jsou věci, které okamžitě sníží vaši expozici. Používejte kabelové sluchátka zapněte si hlasitý telefon. Kabelová počítačová učebna nevystaví vaše dítě radio-frekvenčnímu záření. Mám určitý optimismus, že nakonec se stane správná věc. Stejně jako se to stalo s tabákem, s azbestem

https://stop5g.cz/historicka-vyhra-robert-f-kennedy-a-chd-vyhrava-soudni-pripad-proti-fcc-ohledne-bezpecnostnich-pokynu-pro-5g-a-bezdratove-pripojeni/

Loading comments...