Premium Only Content

LAAT JE NIET INSLUITEN DEFEND IJMUIDEN
Vandaag 12 december hebben wij als vrijheidslievende Defend groepen de politie bezig gehouden vanaf een uur of zes in het hele land.
Al weken worden wij door deze valse links terroristische overheid “geframed”. Wij zouden rechts zijn, wij zouden wapens hebben, wij zouden de openbare orde in gevaar brengen enz.
Het zijn de woorden van een volkomen corrupte en intimiderende overheid, die burgers angst aanjagen met hun al even corrupte politiekorps en niet gekozen burgemeesters met een veel te grote brul mond.
De enige die de openbare orde in gevaar brengen zijn de ultra linkse politici en politie zelf met hun laffe en nogal zielige machtsvertoon.
Daar zijn wij als Defend natuurlijk helemaal niet bang voor. Wij zijn gewone burgers die zien dat deze overheid en haar handlangers continu de gewone burgers angst aanjagen en onderdrukken.
Het is die onderdrukkende overheid die onze vrijheid teloor laat gaan met onverantwoorde en gewelddadige acties tegen burgers. Belachelijke lock downs, het terroriseren van ondernemers met idiote sluitingstijden die helemaal niet werken. Tallozen zullen de komende jaren failliet gaan. En de gewone burgers zullen de rekening moeten betalen voor slecht en ondemocratisch beleid. De roverheid!
Met het dragen van mondkapjes die zelfs volgens de RIVM niet werken. Een elite die er zelf binnenkamers maling aan hebben door te feesten zonder mondkapje. Door mensen te dwingen zich te laten vaccineren met vaccines die amper werken en zelfs enorme bijwerkingen hebben. Het is allemaal om de burgers hun vrijheid te ontnemen en onder controle te brengen van een neo communistisch systeem. Overal in de vrije westerse wereld is men bezig burgers te onderdrukken.
Deze ultra linkse globalisten in Den Haag met hun directe verbinding met de multinationale farmaceutische ondernemingen, bedreigen ons als vrije burgers. En deze overheid bestrijden wij vreedzaam. Wij maken burgers wakker, wij organiseren het verzet vreedzaam. Daarom proberen deze linkse criminelen ons te onderdrukken en te framen. Wij zullen niet stoppen, wij worden steeds sterker, wij zullen een continue bedreiging vormen voor die leugenaars in Den Haag en hun corrupte aanhangers. Omdat wij ons niet laten bedreigen en manipuleren.
Onze strategie zullen we steeds verder aanpassen. Onze creativiteit is enorm, onze vasthoudendheid is sterk. Wij laten ons niet provoceren en “framen” door criminele politici en politie. Wij zijn jonge vaders van gezinnen of zijn zelfstandige ondernemers. Wij zijn vrijheidsstrijders, wij komen op voor onze rechten en voor onze vrijheid in een vrije samenleving. Als het moet corrigeren wij deze corrupte en gewelddadige overheid. Overal, op elk moment en we houden onze speeches, we houden onze demonstraties en laten deze niet beïnvloeden door niet gekozen zogeheten brul burgemeesters, Haagse egocentrische links terroristische politici. Wij houden de vlam van de vrijheid en het verzet in stand. Totdat deze dictatuur vertrokken is. Een stem, een strijd, de vrijheid!
Defend ijmuiden.
-
1:16:44
Sarah Westall
1 hour agoWill Israel Survive this? Conflicts Reshaping the World - Israel, Iran, Ukraine, Panama w/ Michael Yon
8.34K1 -
LIVE
LFA TV
21 hours agoLFA TV ALL DAY STREAM - WEDNESDAY 6/18/25
983 watching -
LIVE
TheRyanMcMillanShow
39 minutes agoWarren Petersen: AZ Senate Majority President and AG Candidate - RMS 033
24 watching -
LIVE
WickedVirtue
1 hour agoFive Nights At Freddy's is HERE!
88 watching -
21:26
Kitco NEWS
2 hours agoAfter $3,400 Gold Spike, Key Technical Levels Signal What Comes Next
4.53K -
1:34:32
Redacted News
3 hours agoHIGH ALERT! TRUMP READY TO STRIKE IRAN, PUTIN WARNS U.S. "DON'T THINK ABOUT IT" | REDACTED LIVE
120K137 -
59:16
Candace Show Podcast
3 hours agoSabrina Carpenter NAKED. Ted Cruz AFRAID. | Candace Ep 202
60.2K118 -
LIVE
Spartan
5 hours agoFirst esports Pro on Rumble! | Pro Halo Player | Ranked on Halo Infinite
97 watching -
1:53:01
vivafrei
6 hours agoOn the Brink of WW3? Trump's Apparent About-Face on Regime Change in Iran w/ The Duran!
128K58 -
38:35
The Officer Tatum
3 hours agoLIVE Whoopi CLAIMS Iran is BETTER Than America, WNBA Players TARGET Caitlin Clark + MORE EP 126
44.8K56