TEGO BYŚ SIĘ NIE SPODZIEWAŁ... ! Grafen, chemtrails a nawet woda pitna

Published December 4, 2021 26,621 Views

Zanim przejdziemy do informacji, przedstawię Wam założyciela hiszpańskiej strony "Piąta kolumna" (swego czasu przeglądałem francuską o tej samej nazwie - warto poszukać ;) )
*
Ricardo Delgado Martin
Ukończył statystykę na Uniwersytecie w Sewilli. Magister biostatystyki. Studia podyplomowe z biologii zdrowia: mikrobiologii klinicznej, epidemiologii i stosowanej immunologii klinicznej na Uniwersytecie Europejskim Miguel de Cervantes. Ekspert uniwersytecki w dziedzinie genetyki klinicznej z Uniwersytetu Antonio de Nebrija. Certyfikat wkładu naukowego Uniwersytetu w Sewilli i S.I.P.I.E. Podyplomowy tytuł magistra psychologii dziecięcej. Magister bankowości i finansów z Wyższego Instytutu Technik i Praktyk Bankowych. Magister w treningu osobistym.
Tutaj adres jego strony, na której znajdziecie składające się w całość materiały:
www.laquintacolumna.net
A tutaj już na wstępie dorzucę Wam namiar na niego na fb i post wskazujący na to, że grafen nie tylko został ukryty przed ludźmi w eksperymentalnych preparatach, nie tylko spada na nas dosłownie z nieba - poprzez wykonywane opryski, ale nawet odnaleziono go już w wodzie z kranu, o czym mają zaręczać te oto badania:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10227280003332112&set=a.4165071491335
Oczywiście momentalnie do akcji wkroczyli facebookowi weryfikatorzy faktów, których aktywność w mojej ocenie tym bardziej nakazuje się nad tematem pochylić !
Cały czas otacza nas masa znaków zapytania. Jednak dzięki nieprzerwanemu zgłębianiu faktów i wymianie informacji pomiędzy sobą - również na płaszczyźnie międzynarodowej, tym szybciej ułożymy te wszystkie puzzle w jeden czytelny obraz.
Wypowiedź, którą tutaj macie przedstawioną i przetłumaczoną, praktycznie wywraca do góry nogami pojmowanie choroby covid-19 i jej przyczyn. Jednak nauka i otwarty umysł każą wsłuchać się w każdy głos, stosownie uzasadniony merytorycznie i faktycznie pasujący do znanego nam obrazu sytuacji.
*
Ricardo bardzo prężnie działał na telegramie, gdzie jak wiemy - nastała dramatyczna cenzura a jego najcenniejsze publikacje zostały zbanowane. Staram się z nim nawiązać kontakt, aby mieć bezpośredni dostęp do kolejnych, pojawiających się dowodów.
*
źródło video:
https://vk.com/video635899014_456239048?fbclid=IwAR2fbgACDI5Jnoc8sQzFrvoaQaTrdhI0xB7AS4G23vFi_yyEUKZEgCjKN3I

Loading 5 comments...
BREAKING: Rumble is now public & listed on Nasdaq as $RUM