Bezdrátová Technologie Zabijí Stromy, Ptáky, Žáby, Celý biologický Život

Published December 1, 2021 7,180 Views

Určitě víme, že elektromagnetická pole ovlivňují stromy.

Máme studie ze Španělska, které provedl lékař Alfonso Balmori (https://stop5g.cz/elektromagneticke-znecisteni-z-telefonnich-stozaru-ucinky-na-volne-zijici-zvirata/) v posledních několika desetiletích Sledoval účinek na čápy nebo vrabce. Víte tito ptáci rádi sdílejí svoje městské prostředí s námi. A byli toho dokonale schopni po staletí a eóny. Nyní ptáci vykazují velký pokles počtu ptačích druhů.

Dokonce existují studie o migraci ptáků, které ukazují, že ptáci mají přirozeně se vyskytující, stejně jako veškerý život, množství magnetitu, který jim umožňuje sledovat linii Země, geomagnetické pole Země (https://stop5g.cz/magnetogeneticke-vakciny-umely-protein-vypinani-a-zapinani-neuronu-smyslu-tela-a-svalu-darpa-biomarkery-ferritin/). Je to způsob jakým migrují na velké vzdálenosti (https://stop5g.cz/studie-divoke-zvere-telefony-a-mizejici-ptaci/) Tyto nepřirozená pole je ve skutečnosti odklánějí od jejich migračních vzorů, jejich migrační tras a v některých případech je vtahují přímo do věží, kde to v mnoha případech vede ke střetům ptáků a jejich úmrtím, poté co narazí na dráty velmi velkých telekomunikačních věží.

Žáby – v nedávné studie provedené Alfonso Balmori ve Valladolidu ve Španělsku, dal faradayovu klec přes nádrž s pulci, s vajíčky v tomto případě žabími vajíčky do vzdálenosti 140 metrů od antény. Pak nechal další nádrž s žabími vejci plně vystavenou elektromagnetickým polím. Když se vejce vylíhla, sledoval vývoj pulců a ti, kteří byli chráněni faradayovou klecí vykazovali zcela normální vývoj, Ti, kteří byli venku vystaveni elektromagnetickým polím vykazovali špatnou vývojovou formu, někteří ve skutečnosti přímo zemřeli a jiní se nikdy nedostali do skutečné energie a rychlosti, kterou vyvíjejí ostatní pulci.

Loading comments...