1 year ago

Bezdrátová Technologie Zabijí Stromy, Ptáky, Žáby, Celý biologický Život

Určitě víme, že elektromagnetická pole ovlivňují stromy.

Máme studie ze Španělska, které provedl lékař Alfonso Balmori (https://stop5g.cz/elektromagneticke-znecisteni-z-telefonnich-stozaru-ucinky-na-volne-zijici-zvirata/) v posledních několika desetiletích Sledoval účinek na čápy nebo vrabce. Víte tito ptáci rádi sdílejí svoje městské prostředí s námi. A byli toho dokonale schopni po staletí a eóny. Nyní ptáci vykazují velký pokles počtu ptačích druhů.

Dokonce existují studie o migraci ptáků, které ukazují, že ptáci mají přirozeně se vyskytující, stejně jako veškerý život, množství magnetitu, který jim umožňuje sledovat linii Země, geomagnetické pole Země (https://stop5g.cz/magnetogeneticke-vakciny-umely-protein-vypinani-a-zapinani-neuronu-smyslu-tela-a-svalu-darpa-biomarkery-ferritin/). Je to způsob jakým migrují na velké vzdálenosti (https://stop5g.cz/studie-divoke-zvere-telefony-a-mizejici-ptaci/) Tyto nepřirozená pole je ve skutečnosti odklánějí od jejich migračních vzorů, jejich migrační tras a v některých případech je vtahují přímo do věží, kde to v mnoha případech vede ke střetům ptáků a jejich úmrtím, poté co narazí na dráty velmi velkých telekomunikačních věží.

Žáby – v nedávné studie provedené Alfonso Balmori ve Valladolidu ve Španělsku, dal faradayovu klec přes nádrž s pulci, s vajíčky v tomto případě žabími vajíčky do vzdálenosti 140 metrů od antény. Pak nechal další nádrž s žabími vejci plně vystavenou elektromagnetickým polím. Když se vejce vylíhla, sledoval vývoj pulců a ti, kteří byli chráněni faradayovou klecí vykazovali zcela normální vývoj, Ti, kteří byli venku vystaveni elektromagnetickým polím vykazovali špatnou vývojovou formu, někteří ve skutečnosti přímo zemřeli a jiní se nikdy nedostali do skutečné energie a rychlosti, kterou vyvíjejí ostatní pulci.

Loading comments...