Hasiči se staví proti Mobilním Věžím

1 year ago
18.7K
stop5g

Radiace 24 hodin do Vaší Ložnice - Rakovina a Bezdrátová Technologie - Legislativa, která Zakazuje brát v Úvahu Zdravotní Rizika - Je jen málo Právních Argumentů jak se Ubránit 5G - Prohnilý Vědec co Rozhoduje o Vašem Zdraví - Hasiči se staví proti Mobilním Věžím - Dr Gunnar Heuser i Nízkoúrovňová RF může Způsobit Poškození Buněk - Děti jsou nejvíce Ohroženi - Hasiči Ukázali jak se postavit Telekomunikacím - Kdy Rodiče se Spojí a Postaví se Telekomunikacím - Limity neberou v Úvahu Dlouhodobé Vlivy - Vládní Organizace Zakrývají Zdravotní Nebezpečí - Odstěhovat se nebo se Nechat Ozářit - Toxikologická Bezdrátová Studie za 25 Miliónů Dolarů

Hasiči se staví proti Mobilním Věžím

Mezinárodní asociace hasičů s tímto nesouhlasí s telekomunikacemi. Začali se stavět proti mobilním věžím na hasičských stanicích poté, co si hasiči stěžovali na zdravotní problémy. Tito hasiči si vyvinuli symptomy.

Dr Gunnar Heuser i Nízkoúrovňová RF může Způsobit Poškození Buněk
Dr Gunnar Heuser, MD provedl pilotní studii na hasičích na stanici s mobilními věžemi. Symptomy zahrnovaly problém s pamětí, problém s občasnou zmateností, problém se slabostí. Heuser říká, že jejich mozkové skeny naznačují, že i nízkoúrovňová RF může způsobit poškození buněk.

Děti jsou nejvíce Ohroženi
Také se obává o zranitelnější skupiny, jako jsou děti. Takže jsme u všech vyšetřovaných hasičů našli abnormální mozkové funkce. Takže po lobování hasičů Bill Quirk jako spoluautor vyjmul hasičské stanice z jejich návrhu zákona. Díky čemuž mobilní společnosti nemohou postavit věže na hasičské stanice.

Hasiči Ukázali jak se postavit Telekomunikacím
Toto je první právní předpis, o kterém si myslím, že někdo ví, že někdo získal výjimku, protože měl obavy o zdraví, řekl vám o tom všechno? Co vím, je, že když se hasiči zeptají, dělám to, o co mě žádají. Protože jsou silní lobbisté? Ano. (kdo lobuje za děti???)

https://www.radiationresearch.org/wp-content/uploads/2017/01/Resolution_15_IAFF.pdf
https://stop5g.cz/historicka-vyhra-robert-f-kennedy-a-chd-vyhrava-soudni-pripad-proti-fcc-ohledne-bezpecnostnich-pokynu-pro-5g-a-bezdratove-pripojeni/
https://stop5g.cz/riziko-5g-vedecka-perspektiva/

Loading comments...