Premium Only Content
Afgeleid door de verkeerde discussie - Pieter Stuurman
Meer weten over Water Pearls? Klik op de onderstaande link:
https://www.water-pearls.com/
De beleidsmakers blijven voortdurend argumenten aandragen waarom gedicteerde maatregelen noodzakelijk zouden zijn. Er wordt gesmeten met beweringen, cijfers en computermodellen, allemaal bedoeld voor de rechtvaardiging van het beleid. En tegelijkertijd proberen anderen die aangedragen argumenten te weerleggen met tegenargumenten. In steeds fellere discussies.
Maar al die argumenten doen er niet werkelijk toe. Het doet er niet toe of dit virus nou een werkelijke bedreiging is of niet. Want zelfs al zou dat zo zijn, dan nog kan dictatuur nooit de oplossing zijn. Altijd zullen de dictators het ‘probleem’ waaraan ze hun volmacht ontlenen in stand willen houden.
Na ruim anderhalf jaar van opeenvolgende dictaten, is dat precies wat we zien. Het ‘probleem’ blijft onverminderd bestaan. Aangevuld met de enorme problemen die de dictatuur daar zelf aan toevoegt. Zoals de totale maatschappelijke ontwrichting, het verlies van welvaart en welzijn, en zelfs het verlies van volksgezondheid. Terwijl dat toch juist het aangedragen excuus was voor de dictaten.
Er bestaat geen rechtvaardiging voor dictatuur. Nooit. In geen enkele situatie. Zelfs al zou de builenpest heersen. Want ook dan kan dictatuur geen oplossing bieden, maar zal het de situatie alleen verergeren.
-
38:45
Café Weltschmerz
2 years ago $0.01 earned"Woke vs Wakker" - Hollandse Meester - Album van Hart Voor Humor
1.28K -
1:52:46
Side Scrollers Podcast
21 hours agoNintendo Fans Are PISSED at Craig + Netflix BUYS Warner Bros + VTube DRAMA + More | Side Scrollers
89.8K5 -
18:43
Nikko Ortiz
15 hours agoWorst Karen Internet Clips...
16.2K3 -
11:23
MattMorseTV
16 hours ago $15.44 earnedTrump just RAMPED IT UP.
29.9K56 -
46:36
MetatronCore
2 days agoHasan Piker at Trigernometry
16.8K4 -
29:01
The Pascal Show
18 hours ago $4.18 earnedRUNNING SCARED! Candace Owens DESTROYS TPUSA! Are They Backing Out?!
23.8K17 -
6:08:30
Dr Disrespect
20 hours ago🔴LIVE - DR DISRESPECT - ARC RAIDERS - FREE LOADOUT EXPERT
73.6K7 -
2:28:08
PandaSub2000
1 day agoMyst (Part 1) | MIDNIGHT ADVENTURE CLUB (Edited Replay)
42.8K -
21:57
GritsGG
1 day agoBO7 Warzone Patch Notes! My Thoughts! (Most Wins in 13,000+)
46.3K -
LIVE
Lofi Girl
2 years agoSynthwave Radio 🌌 - beats to chill/game to
474 watching