Flashback med Mette Frederiksen: Man kan ikke have en regering der bryder loven🤔

3 years ago
6

Har lagt mærke til at Youtube begynder at slette kommentarer automatisk fra uploadede videoer pÄ kanalen. Vil gerne understrege at dette ikke er mig. Vil opfordrer til at følge kanalen pÄ Odysee hvor ordet er frit og der ingen censur er.

Odysee er i øvrigt et fantastisk Youtube alternativ hvor man tjener gratis kryptovaluta ved bare at se videoer og generelt være aktiv, ligesom man er her pÄ Youtube. Desuden ligger jeg eksklusive videoer pÄ Odysee, da Youtube har alt for strenge regler.

Derudover er der ingen reklamer pÄ Odysee (Kommer iøvrigt heller aldrig til monetize kanalen pÄ youtube, selvom kanalen sandsynligvis ville tjene et par tusser ind om mÄneden, da jeg nægter at dele brød med Big Tech)

Opret en bruger pƄ Odysse her: https://odysee.com/$/invite/@Liberalis:6

Andre steder man kan fĆølge kanalen:
https://www.tiktok.com/@liberalis5?la...

Loading comments...