Vytváří lidstvo nehostinné klimatické změny?

1 year ago
8.78K

Zatímco lidstvo řeší neefektivním způsobem coronu, utíká nám život na planetě Zemi doslova mezi prsty! Co kdybych vám řekl, že vaše děti již žádná budoucnost nečeká? S přístupem jaký nyní zaujímáme je jisté, že se naše civilizace setká s dožitím v podmínkách, jež nejsou slučitelné s přežitím! Pokud tedy nezměníme naše chování a náš přístup k životu.

Vlády o tom vědí, některé vyhlásili klimatickou krizi, ale stále s tím nic neděláme.. Pokud bude corona ještě pár let sloužit na odvedení naší pozornosti, již nebude co řešit, bude to poté jedno, neboť život na Zemi již nebude možný z mnoha faktorů, jež na sebe navazují!

V první řadě dochází ke globálnímu oteplování, avšak zrovna tak dochází k řadě více a více katastrof, které nabývají četnosti a intenzity. Roztávají ledovce a záplavy budou světového formátu, tornáda a zemětřesení budou denním chlebem po celé Zemi, zakyselení vody s nemožností života, úbytek kyslíku na nedýchatelné prostředí a mnoho dalšího.

Nejvíce by měl lidi vyděsit fakt, že jakákoliv krize vede k dalším, je to smyčka změn, jež znemožňují život na Zemi! Věnujte prosím pozornost tomuto rozhovoru, neboť řeší i možnosti jak tomu zabránit. Vysvětluje také proč demonstrace a petice nefungují a co společně můžeme udělat, aby se konečně začaly řešit podmínky pro náš možný budoucí život zde na Zemi.. Co jiného by nás mělo zajímat, co jiného by mělo být důležité?

K rozhovoru vás zve
Matouš Svoboda a Filip Hanák
Více se dozvíte zde: bit.ly/niceniplanety

Loading comments...