Premium Only Content

De stand van zaken - Max von Kreyfelt & Erik Boomsma
In de wekelijkse uitzending met Erik Boomsma, spreekt Max von Kreyfeld met hem over de cijfers van de bijwerkingen die direct in verband staan met de injectie-campagne met de experimentele substanties, die als “Covid-19 Vaccins” worden aangeduid. Erik plaatst de cijfers, die hij uit de Open-Data-Source van het Centraal Bureau voor de Statistieken en van het bijwerkingen meldsysteem EudraVigilance van het Europese Medicijnen Agentschap (EMA) van de Europese Unie haalt, voor ons in duidelijke overzichten. Met deze overzichten drukt hij ons met de neus op de feiten. De feiten die onze overheid angstvallig voor het grote publiek verborgen houdt. En die cijfers en feiten zijn schokkend!
Anderhalve week geleden was de Open-Data-Source van EudraVigilance - zonder opgaaf van redenen - niet bereikbaar, maar op 19 oktober j.l. kwam hij weer met horten en stoten in de lucht. De cijfers van deze datum worden daarom in deze uitzending aan u getoond. Het is inmiddels 27 oktober 2021, en er is sindsdien geen nieuwe update van EudraVigilance uitgevoerd. Het blijft elke week opnieuw spannend of er een nieuwe update komt, of dat hij achtergehouden wordt. Maar Erik houdt het in de gaten en blijft registreren.
Wilt u zelf eens een kijkje nemen in de data van het CBS of EudraVigilance? Dat kan door op onderstaande links te klikken.
-
33:01
Café Weltschmerz
1 year ago $0.07 earnedLouter Wappie - Wouter Meijs | Hart Voor Humor (comedy special)
849 -
LIVE
Film Threat
2 hours agoLIVE FROM SAN DIEGO COMIC-CON! (Saturday) | Film Threat Live
284 watching -
31:40
Tactical Advisor
1 hour agoEveryone Talks About This AR15 Being The Best? | Vault Room Live Stream 034
8583 -
1:08:53
Michael Franzese
15 hours agoHollywood Deaths & Political Secrets: A Nation at a Crossroads?
133K69 -
9:27
MattMorseTV
22 hours ago $10.37 earnedHe just lost EVERYTHING.
39.1K50 -
1:40:30
I_Came_With_Fire_Podcast
14 hours agoPrivate Military Contractors Are TRAFFICKING KIDS Around The United States
23.2K12 -
LIVE
JdaDelete
15 hours ago $1.85 earnedFinal Fantasy VII Rebirth | Jdub's Journey Part 8 - Corel Prison
197 watching -
2:39:09
LFA TV
19 hours agoTHE ARK ENCOUNTER LIVE EVENT! 7.26.25 9AM EST-12PM EST
201K26 -
3:20:34
Sgt Wilky Plays
4 hours agoTherapeutics with Dr Kong
12K -
1:10:23
Man in America
1 day agoAre MK-Ultra Parasites Rewiring Your Brain? | Detoxing, Peptides & Parasite Warfare w/ Diane Kazer
42K58