"Kto jest właścicielem świata? Monopol kilku firm". Film, który obudzi wielu.

Published October 22, 2021

Film pokazujący same FAKTY na temat wąskiej grupy, która rządzi światem.

Dla części słuchaczy nie będzie żadną nowością, ale dla setek, a może tysięcy osób będzie PRZEBUDZENIEM.

Pomimo kilku oczywistych faktów, postanowiłem zlecić tłumaczenie w tym tygodniu, aby ludzie, którzy żyją w tym Matrixie, poznali prawdę, która ich wyzwoli.

Jestem wierzącym biblijnie nie należącym do żadnej religii, gdyż wszystkie religie razem z new age są kontrolowane przez system (biblijną bestię i nierządnicę).

Niech mottem do tego filmu będzie ten oto cytat z Biblii:

"Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym." 1 Jana 5:19

Biblia nigdy nie była tak wiarygodna jak dzisiaj.

"„Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.” Dn 12,4 "

To, co się dzieje na świecie było zapowiadane 2000 lat temu.

"I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."

Obudź się i wyjdź z Matrixu Szatana. Światem rządzą bezbożni ludzie dokonując fałszywych podziałów ale wszystko mają pod konteolą. Do nich należą wojny, wyzysk ekonomiczny, fałszowanie historii, korporacyjny przemysł medyczny itd.
____________

www.detektywprawdy.pl

Loading 7 comments...