Jakob Rothschild, Korona virus má zavádět pozornost někam jinam ...

2 years ago
20.2K
stop5g

(Občan v Odporu) – Míním, myslím, fenomenální změna, ke které došlo v posledních dvou nebo třech letech je, že pravděpodobně neexistuje dítě starší šesti let, které není hluboce znepokojeno změnou klimatu (Chemtrails, 5G, HAARP, Syntetická biologie, Nanotechnologie ...).
Myslím tím, že v minulosti byly zprávy, ale nyní se svět zaměřuje na tyto problémy, ať už jde o sucha, ať už jsou to bouře, nebo je zničené moře (uměle vytvořené katastrofy). Jen podkopávájí život… (teraformace země Gaia, parazitní vědomí )

Všechno ... A svým způsobem Korona obávám se mírně zastínila důležitost této konverzace (o změně klimatu). Nikdo neříká, že Korona není neuvěřitelně zničující, ale ve skutečnosti musíme o planetě přemýšlet dlouhodobě (než ji vysají).

Jo ... (Korona virus) je to rozptýlení, ale víc než rozptýlení (4 Průmyslová revoluce, Transhumanismus, Digitální koncentrák ...). Je to tragédie, ale má to takový klepací efekt (Zastavme to, pro náš Rod, Děti a Přírodu) rozptýlení, rozrušení, odvádění pozornosti
více na https://stop5g.cz/seznam-patentu-kontrola-a-zmena-mysleni-chytra-sit-o-vas-bez-vas/ nebo https://t.me/Stop5G_cz

Loading comments...