Klaus Schwab – 2015 – 4 Průmyslová Revoluce

2 years ago
12.5K

Rozdíl 4 průmyslové revoluce je ten, že to nemění to co děláte, ale mění to Vás. Jestliže vezmete genetické úpravy jenom jako příklad. Jste to Vy, kdo je změněný (Ptal se Vás někdo?). A samozřejmě to má velký dopad na Vaši identitu.

Často určité druhy možností, na co si dát pozor, když začnete dělat tyto genetické úpravy. Někteří lidi se začnou obávat (Řekl Vám o tom někdo?). Měníte to, co znamená být člověkem (O Vás Bez Vás).
To je problém - ANO (Říkají, že jste problém) Jistě, Nová průmyslová revoluce nám nabízí mnoho možností, ale zvedá mnoho složených otázek. Etické, ale také legální dopady. (Zabijí to přírodu?) A proto se musíme připravit A to je to, co chceme udělat další rok v Davosu (2016).

Pojďme mluvit o technologii jak může být nasazena (5G bez testování). Jak přispět k růstu (elit) spíše než zhoršení nezaměstnanosti (robotizace práce). Jak tohle bude implementováno? Je to velký otazník, protože je to oblast technologie, roboti, vezměte si jednoho … Dostaneme aktivitu od strojů. Přesně A oni nahradí pracovní sílu, nebo zaměstnání Také je můžeme vyměnit s novými pracemi … Ne každý může být robot (elity asi nechtějí ) … Budou nové zaměstnání (Pro koho?) –
https://stop5g.cz/ctvrta-prumyslova-revoluce-5g-transhumanismus-mikrojehlova-naplast-vakciny-testy-covid-19-mrna-hydrogel-luciferaza-a-nanotech-nebo-sisinka-dmt-du/

Loading 1 comment...