David Icke - 5G je zbraň - Skryté vojenské využití technologie 5G - Skrytá pravda

2 years ago
16.6K

Důvod, proč tato technologická společnost způsobuje tolik psychologických a citují fyzických nemocí, je ten, že tyto frekvence jsou technologicky řízené, že žijeme ve Wi-Fi světě a všechny ty telefonní stožáry a všechno ostatní …. Tyto technologicky generované frekvence narušují rovnováhu lidských elektrických elektromagnetických a elektrických komunikačních systémů. A pokud je narušíte, vytvoříte stav disharmonie, nemoci který se projeví fyzickou a mentální, emoční a psychologickou NEMOCÍ.

5G je zbraň používaná armádou Víte že tyto 5G milimetrové vlnové technologie se používají k potlačení davu. Časem tyto frekvence pustí v mnohem vyšším výkonu než 5G, které zpočátku bylo u nás. Lidé budou mít pocit, že jim hoří kůže, protože lidské tělo včetně kůže je anténou, která interaguje s frekvencemi a přijímá a přenáší informace. Je to nejmodernější chápání funkce DNA. Jsme elektromagnetickými elektrickými organismy, které vysílají a přijímají informací. Když jsou naše elektromagnetická pole v rovnováze s harmonii máme zdraví, máme psychické zdraví a máme fyzické zdraví.

Říkám to dětem a komukoli jinému – Jak dlouho byste mohli žít bez chytrého telefonu?

A pak se zeptat, co je alkoholik? - Ano, alkoholik je někdo závislý na alkoholu. Proč je závislý na alkoholu? Protože nemůže přestat pít – Ale vy nemůžete odložit svůj telefon a pokud to uděláte během několika minut, ho znovu zvednete, protože jste na něm závislí. Takže ovládáte tento kousek technologie ve vaší ruce, nebo vás to ovládá?

Takže chcete, aby byl váš život ovládán kouskem technologie? Chcete, aby jim byl ovládán zbytek vašeho života? Nebo teď půjdete a odložíte jej?

Mozek zpracovává svoje informace elektricky. Komunikuje elektricky s buněčnou strukturou. Funguje v určitém frekvenčním pásmu. Pokud můžete vysílat frekvence nesoucí informace - technologie již toto dlouho dělá - tedy přenáší informace a vnímání v rámci frekvence, z kterých si mozek dekóduje informace.

Loading comments...