Premium Only Content
![RATUJMY NASZE DZIECI! Warszawski Bunt - 12 lipca 2021](https://1a-1791.com/video/s8/1/v/C/j/_/vCj_b.qR4e-small-RATUJMY-NASZE-DZIECI-Warsza.jpg)
RATUJMY NASZE DZIECI! Warszawski Bunt - 12 lipca 2021
RATUJMY NASZE DZIECI PRZED GENETYCZNYM EKSPERYMENTEMI!!!
Prawo gwałcone jest na naszych oczach. Wolność odbierana jest nam krok po kroku. Już teraz 8 prywatnych placówek bije się o zlecenie wykonania eksperymentu medycznego na zdrowych polskich dzieciach poniżej 12 roku życia. Z przerażeniem czytamy na rządowej amerykańskiej stronie, że eksperymentalne wyszczepienie genetycznymi preparatami obejmie nawet zdrowe sześciomiesięczne niemowlęta, co jest całkowicie niezgodne z polskim prawem i nie posiada żadnych medycznych podstaw.
Dokonywana jest segregacja szczepionkowa. Niezaszczepieni doświadczają medialnej stygmatyzacji, szykan i mobbingu w pracy, straszy się ich ograniczeniem praw obywatelskich, ...
Czy pod pozorem walki z Covid-19 na naszych oczach rodzi się globalna dyktatura?
Rządzący łamią prawo, odbierają konstytucyjne wolności, ignorują fakty, badania naukowe, statystyki, doniesienia o skutecznych lekarstwach przeciw Covid-19, wtórują nachalnej, zakłamanej propagandzie. Wolność słowa jest niszczona, a facebook i youtube kneblują i banują prawdę.
Wszystko wskazuje na to, że zwieńczeniem wspomnianych działań będzie terror sanitarny, przymus szczepień eksperymentalnymi genetycznymi preparatami w fazie testów.
Czy nie obezwładnia Cię obawa, że dzieje się coś strasznego?
Czy nie nurtuje Cię myśl, że spiskowe teorie mówiące o depopulacji ludzkości realizują się na naszych oczach?
Czego jeszcze trzeba byś się obudził?
Czy eksperymenty genetyczne na niemowlętach nie wstrząsnęły Tobą?
My nie będziemy milczeć. Dlatego wspieramy oddolne ruchy społeczne buntujące się przeciw terrorowi i dyktaturze sanitarnej.
Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, Grupa C19, STOP NOP, Inicjatywa Społeczna Stop Covid19, razem z przedstawicielami organizacji społecznych i prawnikami odpowiedzieliśmy na zaproszenie Warszawskiego Buntu - inicjatywy "RATUJMY NASZE DZIECI".
Warszawa, 12 lipca 2021 r. Metro Centrum.
Mówcy:
- dr Zbigniew Hałat były wiceminister zdrowia i były Główny Inspektor Sanitarny
- prof. Mirosław Piotrowski - koordynator C19, eurodeputowany
- prof. zw. dr hab. Ryszard Zajączkowski pracownik naukowo-dydaktyczny KUL
- dr n. med. Beata Wrodycka-Żytkowska - neurolog
- Justyna Socha - prezes Stowarzyszenia STOP NOP
- dr Katarzyna Ratkowska - lekarz psychiatra
- dr Dorota Staszewska – lekarz psychiatra
- mec. Arkadiusz Tetela
- mec. Michał Czarnecki
- Katarzyna Roca -muzyk z USA
- inni...
JEDNOCZMY SIŁY W CAŁEJ POLSCE!
-
3:10:03
Barry Cunningham
15 hours agoTRUMP WEEKEND BRIEFING! MORE WINNING...MORE LEFTIES LOSING IT!
57.9K37 -
2:20:09
Tundra Tactical
14 hours ago $2.86 earnedIs Trumps Executive Order A Second Amendment Wishlist???: The Worlds Okayest Gun Live Stream
38.9K2 -
2:33:51
John Crump Live
19 hours ago $25.52 earnedSaturday Night Main Event!
124K13 -
13:57
TimcastIRL
1 day agoTrump NUKES IRS After DOGE Investigation, OVER 9000 Employees To Be FIRED
134K179 -
13:35
Russell Brand
18 hours agoPFIZER JUST MADE THEIR NEXT MOVE AND EXPERTS ARE TERRIFIED
157K320 -
1:15:57
Victor Davis Hanson Show
1 day agoOver Here, Over There: the Russo-Japanese War and Trumpian Peace Policy
75.9K35 -
23:55
MYLUNCHBREAK CHANNEL PAGE
1 day agoThe Nephilim Are Here
100K99 -
1:00:58
Break The Cycle w/ Joshua Smith
15 hours ago $2.01 earnedBreak The Cycle Ep. 247: Funny Guys w/ Robbie "The Fire" Bernstein
33.1K1 -
41:26
TheTapeLibrary
1 day ago $10.42 earnedThe Disturbing Horrors of the Trans-Allegheny Lunatic Asylum
64.2K13 -
10:07
Tundra Tactical
16 hours ago $7.10 earnedTRUMP'S HUGE GUN RIGHTS MOVE!
44.6K9