Premium Only Content

OVER CENSUUR, CORRUPTIE EN WAARHEIDSONTHOUDING.
(Let op! na 40 minuten ben ik even weg..... Ik had te kampen met een stroomuitval.... Maar na een paar minuten ben ik weer terug.... 😁.... dus kijk tot het einde!)
Censuur is de eerste daad van criminele machthebbers om hun slechte en corrupte activiteiten te verbergen. Dit instrument wordt gebruikt tegen mensen die zij onder controle willen brengen en houden. Het wordt gebruikt om te voorkomen dat mensen dingen zeggen, waarvan criminele machthebbers niet willen dat ze gezegd worden. U weet dat ik inmiddels anderhalf jaar lang mijn best doe om concrete feitelijke informatie die ik tijdens mijn onderzoek tegenkom met u te delen. Ik laat u documenten en cijfers zien die uit openbare informatie komt. Echter, wordt mij het delen van deze feitelijke informatie met u op alle mogelijke manieren tegengegaan. Inmiddels heeft YouTube het nodig gevonden om mijn hele account te wissen en heeft Facebook het nodig gevonden om mij bij elkaar bijna 5 maanden van het delen informatie met u te blokkeren. Zij blokkeren mij om met u en anderen het debat aan te gaan, over hoe onze samenleving en leefomgeving vorm moet worden gegeven met de kennis van deze feitelijke informatie. Als laatste censuuractie heeft Facebook mijn posts over zeer wezenlijke informatie over de gevolgen van wat genoemd wordt een "vaccinatie-campagne" te zijn, van het platform verwijderd. En dat terwijl deze informatie voor eenieder van het hoogste belang is om tot zich te nemen en voor zichzelf een oordeel te vormen alvorens een individueel besluit te nemen over deelname aan de campagne. Kortom, ik voel in mijn hart, dat het nodig is om opnieuw een korte uitzending te maken om hierover met u te praten.
-
24:24
GritsGG
13 hours agoSpectating Random Solos with the Rank 1 Player - Pro Strategies!
3.39K -
LIVE
Lofi Girl
2 years agoSynthwave Radio 🌌 - beats to chill/game to
333 watching -
9:27
MattMorseTV
2 days ago $17.85 earnedHe just lost EVERYTHING.
73.2K114 -
7:10:39
MyronGainesX
1 day agoFormer Fed Explains Serial Killer Israel Keyes, Yahweh ben Yaweh, And The El Rukn Gang, And Police Shooting Reactions!
132K34 -
4:22:33
Due Dissidence
14 hours agoGaza STARVATION Hits Tipping Point, Flotilla CAPTURED, Bongino BREAKS SILENCE, Maxwell MEETS DOJ,
53.5K131 -
10:52:37
GritsGG
15 hours agoWin Streaking! Most Wins 3180+! 🔥
95.1K1 -
3:01:03
This is the Ray Gaming
7 hours agoSunday Night LIVE | Rumble Premium Streamer
27.9K -
2:42:31
Barry Cunningham
12 hours agoPRESIDENT TRUMP IS SAVING AMERICA ONE DEAL AT A TIME! UNBELIEVABLE!
93.1K55 -
5:12:47
EricJohnPizzaArtist
5 days agoAwesome Sauce PIZZA ART LIVE Ep. #56: Bret “The Hitman” Hart Tribute with SoundBoardLord!
51.3K8 -
1:38:08
HELMETFIRE
7 hours ago🟢GAMING WITH FIRE EP4🟢RUMBLE TAKEOVER!🟢
35.4K