Premium Only Content

"Kijk met een blije blik de wereld in" - Ad Nuis en Harry Slinger
Harry Slinger werd aan het einde van de jaren '40 geboren aan de Amsterdamse Bloemgracht. De kleermakerszoon kreeg in de 70'er jaren bekendheid als zanger van Drukwerk, met het lied 'Ik verveel me zo'. De band scoorde vervolgens nog vele hits, waarvan 'Je loog tegen mij' de grootste bleek, met een nummer-één-notering.
Ad Nuis spreekt met Harry Slinger o.a. over zijn jeugd en hoe de maatschappelijke onrusten aan het einde van de jaren '70 indirect tot de eerste hit van Drukwerk leidde.
Wanneer het meest besproken onderwerp van heden ter tafel komt, corona, blijkt er een sterke tegenstelling te zijn tussen de meningen van beide heren. De ene ziet een overheid die de juiste maatregelen treft om een virus te bestrijden, de andere heeft zijn twijfels bij de goede intenties.
Slagen Nuis en Slinger erin om 'samen aan deze tafel de wereldproblematiek op te lossen', zoals Ad Nuis voorstelt?
Het gesprek wordt voorzien van muzikale omlijsting door Harry Slinger, op piano begeleid door Lucas de Bruin.
'Aan de Amsterdamse grachten'
'Ik verveel me zo'
'Je loog tegen mij'
---
Deze video is geproduceerd door Café Weltschmerz.
Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's.
Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media.
Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen.
Waardeer je onze video's?
Help ons een in de strijd naar een eerlijker Nederland, vrij van censuur en Steun Café Weltschmerz. https://steun.cafeweltschmerz.nl/
Wil je onze nieuwsbrief ontvangen in je mailbox?
https://cafeweltschmerz.nl/nieuwsbrief/
Wil je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's?
Klik hierboven dan op Abonneren!
-
18:17
Café Weltschmerz
1 year ago $0.02 earnedStikstofcrisis? Welke stikstofcrisis? - Lidewij de Vos & Erik van der Horst
725 -
58:43
Sarah Westall
9 hours agoBecause Voluntary Extermination is a Thing: Israel-Gaza w/ Award Winning Journalist James Robins
54K20 -
4:44:13
BubbaSZN
10 hours ago🔴 LIVE - TRYING TO NOT BUST A$$ THIS TIME (THPS3+4)
41.9K1 -
8:42:11
sophiesnazz
13 hours ago $2.69 earnedGENUINE BELTERS IN ERE l LIVE WITH @SpartakusLIVE!socials
52.3K2 -
1:15:18
Glenn Greenwald
11 hours agoTrump Promises More Weapons for Ukraine; Trump Again Accuses Dems of Fabricating Epstein Files | SYSTEM UPDATE #487
151K92 -
3:48:04
This is the Ray Gaming
7 hours ago $2.08 earnedTuesday Night is FOR THE BOYS | Rumble Premium Creator
26K3 -
3:14:45
RaikenNight
8 hours ago $0.48 earnedDon't know what to play so I am doing a hangout stream
17.8K2 -
2:14:46
RiftTV
12 hours agoTrump TRIPLES Down on Epstein COVER-UP.. MAGA Base ERUPTS | The Rift | Sarah Stock & Anna Perez
69.9K24 -
6:53:23
EyeSeeU8
12 hours agoWarzone Solos Is The Way
8.53K -
34:10
Michael Franzese
13 hours agoBill Maher vs. Michael Franzese: This Got Heated
74.7K40