Meditace Ježíše Krista, navedení k Bohu

Published April 6, 2021 2,054 Views

Přijměte pozvání k meditaci Ježíše Krista, můžete si tak dovolit otevřít své srdce a pozvat vědomí Ježíše, které uvnitř sebe stále můžeme vnímat i po jeho odchodu. Pootevřít se lásce a harmonii, jež skrze Boha proudí do našich srdcí a také do našeho vnímání v tomto pozemském životě.

Ježíš Kristus byl známý tím, že lidé jež se s ním setkali pocítili i v utrpení klid a mír, uměl je uklidnit a pokud uvěřili v jeho léčivé schopnosti, dokázal je uzdravit. Vždy se ptal, jestli věří, že je toho schopen a teprve poté tak učinil. Také byl známý v předání moudrosti pro budoucí kroky, pro navedení na nové vyživující životní cesty.

Lidé od něj tedy byli utěšováni, léčeni a směřováni Božími stezkami v lásce a míru, jeho poselství nebyla tak složitá, avšak musel hovořit v metaforách a přirovnáních, aby nebyl za své názory haněn a ukamenován. Se svými učedníky a následovníky se poté podělil o význam svých slov tak, aby mohla být pochopena.

O jedno takové metaforické přirovnání se s Vámi rád podělím! Meditace je poutí všech těchto darů a kladů Ježíše Krista, tato energie je zde zachycena a proudí srze slova, hudbu, energie i vize tak, jak si kdo dovolí uvěřit a pocítit 🙏

"Až se svléknete beze studu a vezmete své šaty a položíte si je pod nohy jako docela malé děti a pošlapete je, tehdy uvidíte Syna Živého a nebudete mít strach." Cítím vnitřní potřebu sdílet jeho zpodobnění i jeho poselství 🙏

Na první pohled je to výrok plný "blábolů", ale pokud se na to podíváme z vyšší sféry vědomí a budeme číst mezi řádky až za slova, zjistíme, že jde jen o další přirovnání. Stále si tu ze strachů a obav na něco hrajeme, stále něco posuzujeme a oblékáme si tak ego jako kabát, který nás chrání, abychom nemohli vidět pravdu. Jinými slovy se chráníme naším egem - myšlením a předsudky, proto nejsme sami sebou. Věříme více druhým, tomu jak nás vidí.

Proto metafora pro zahození šatů, toho co si o sobě a druhých myslíme, s čím jsme se ztotožnili a vrácení se k přirozenosti bez naučených vzorců - jako malé děti ve své nahotě. Ty ještě nemají předsudky, mohou věřit a mohou vidět, ale dospělí? Obestavěli se zdmi a předsudky, které jim brání vidět i je samotné ve své plné nahotě, jak by pak mohli chtít spatřit nespatřitelné, když si tak sami určili a vidět odmítli? Nemůže vidět, kdo se rozhodl být slepým.. Krásné bytí a poznávání na cestách života všem, nejen těm, co vidí 🙏💜

Meditaci si můžete stáhnout na www.meditace.net, kde mimo jiné přijdou další zajímavosti a informace o Ježíši na váš e-mail.

Loading comments...