Premium Only Content

Jeroen Pols En Willem Engel van Viruswaarheid wraken de rechters tijdens zitting over avondklok
Het gerechtshof in Den Haag wil het hoger beroep van de Staat tegen het opheffen van de avondklok aanstaande vrijdag inhoudelijk behandelen. De actiegroep Viruswaarheid maakte daar bezwaar tegen, omdat ze dan niet genoeg tijd zou hebben om de zaak voor te bereiden.
Het gerechtshof legde dat terzijde. Jurist Jeroen Pols en Willem Engel van Viruswaarheid protesteerden, betichtten de rechters van vooringenomenheid en zeiden dat ze de rechters wraakten. De zitting is nu geschorst.
De NOS is de grootste indoctrinatie- en propaganda-organisatie van Nederland. Via livestreams en live uitzendingen brengen we u op de hoogte
Jurist Jeroen Pols: “Als partij mag ik dus niks meer zeggen? Ik vind het een hele vreemde gang van zaken,”
De voorzitter was onverbiddelijk en dreigde Pols uit de zaal te laten zetten toen hij bleef protesteren tegen de gang van zaken. “Wilt u uw punt van orde via uw advocaat doen? U mag niks zeggen. Ik bepaal wanneer u het woord krijgt. Ik laat u anders uit de zaal zetten. Ja, dat kan. Als u doorgaat, ga ik de beveiliging halen om u naar buiten te leiden,” beet ze de jurist toe.
Voor Pols was op dat moment de maat vol. “Ik vind het onbegrijpelijk. Mevrouw, ik wraak u. U bent vooringenomen. Ik accepteer dit niet. Hier doe ik niet aan mee. Dit heeft niks met ordelijke rechtspraak te maken. Maakt u alstublieft een proces-verbaal op, wij gaan u wraken.”
Pols wraakt het hof op een aantal gronden. “Grond een is dat u al de mening bent toegedaan dat dit zo’n spoedeisende zaak is, dat het nu behandeld moet worden terwijl er een uitgebreid vonnis was vanmorgen,” zei Pols.
Verder vond Viruswaarheid het onacceptabel dat een deel van de pers, die de actiegroep zelf had meegenomen, bij de zitting geweigerd werd. Dat had volgens de voorzitter te maken met de coronamaatregelen. “Maar ik vind de openbaarheid van de rechtspraak belangrijker dan de maatregelen,” reageerde Pols daarop.
-
11:15
RoccoSculptor
4 years ago $0.01 earnedWillem Dafoe sculpting video
2051 -
1:49
HowStuffWorks_Science
4 years agoStuff of Genius: Willem Einthoven: ECG
18 -
0:36
Buzzvideos - EN
4 years agoStrong winds knock over van
221 -
LIVE
Liz Wheeler
25 minutes agoFor Charlie Kirk
415 watching -
2:52:05
Steven Crowder
5 hours agoFOR CHARLIE KIRK: Breaking Exclusive On Assassin
1.01M1.55K -
1:19:03
Timcast
2 hours ago🚨CONFIRMED: Charlie Kirk Killer Was Trans Antifa Leftist | Tim Pool
152K327 -
2:28:45
Benny Johnson
4 hours agoAmerican Martyr: Remembering Charlie Kirk | FBI Reveals New Footage of Assassin, Trump's Eulogy LIVE
175K189 -
25:38
The Rubin Report
4 hours agoRemembering Charlie Kirk & 9/11
209K36 -
1:00:32
VINCE
5 hours agoRest In Peace Charlie Kirk | Episode 123 - 09/11/25
379K349 -
LIVE
LFA TV
8 hours agoLFA TV ALL DAY STREAM - THURSDAY 9/11/25
3,983 watching