Premium Only Content

Skrytá sekta sadistů | #17
Mohou být hned vedle vás, mohou to být vaši sousedé, kolegové, mohou být v redakci zpravodajských médií, která čtete při snídani; mohou být mezi politiky, které plánujete volit ve volbách; mohou to být učitelé vašich dětí. Jsou všude. Manipulují velkými nadacemi, včetně fondů USAID a Open Society Foundations, pronikají do vlád, soudů, médií a co je nejdůležitější - do myslí milionů lidí.
Systém, který se rozrůstá po celá desetiletí a schovává se za hlasitá slova o „bezpečnosti“ a „ochraně společnosti“ a „boji proti sektám“. Systém, který dnes ničí životy nevinných lidí a dětí, a to nejen v Africe, ale i v Evropě, Rusku, Spojených státech a dokonce i v Číně. Tento systém má jméno. Jména jeho vůdců a následovníků jsou známá.
Cílem této struktury je nastolit totální moc. Tím, že přímo ovlivňují práva a svobody lidí, ve skutečnosti narušují legislativu státu, do kterého pronikli.
Vytvářejí seznamy nežádoucích skupin, organizací a jednotlivců, aby krok za krokem vtahovali lidi do kultu nadřazenosti. Právě tento pocit nadřazenosti jedněch nad druhými, kdysi udělal z inteligentních občanů Německa nacisty, připravené ničit lidi jen proto, že jsou „méněcenní“.
V jejich plánu se vždy objevují stejní aktéři, kteří upravují „znalecké posudky“, vystupují jako „svědci“ a vytvářejí falešnou realitu. Je to systém. Úplně stejné mnoho krát vyzkoušené schéma, stejné metody, stejní „experti na zavolání“.
Ale doba jejich beztrestnosti skončila
-
LIVE
GritsGG
1 day ago36 Hour Marathon Stream! Most Wins in WORLD! 3704+!
176 watching -
LIVE
Mally_Mouse
8 hours ago📣Telescreen Talks - LIVE!
100 watching -
LIVE
Quite Frankly
7 hours agoAmelia Earhart, Obamacare Implodes, JFK, MUCH More | J Gulinello 10/8/25
633 watching -
LIVE
MissesMaam
6 hours agoSPOOKTOBER :: Variety Games 💚✨
45 watching -
LIVE
Meisters of Madness
2 hours agoThe Finals....Again
33 watching -
Midnight In The Mountains™
3 hours agoGaming w/ Midnight | Active Matter Gameplay | Paul Version 2.0 Released!
454 -
1:07:38
TheCrucible
3 hours agoThe Extravaganza! EP: 50 (10/08/25)
87.7K15 -
1:27:22
Kim Iversen
3 hours agoThis Outsider Could Finally Take Down The Establishment | Candace Owens Was Right, Now Who Killed Charlie?
30.4K58 -
1:30:28
Redacted News
4 hours agoIsrael's Government on the Verge of Collapse? Israeli's demand Netanyahu resign NOW | Redacted News
118K109 -
1:09:29
vivafrei
5 hours agoRaja Jackson Charges Explained! James Comey Peads "Not Guilty"! L.A. Firest Were ARSON! & More!
118K40