Premium Only Content

Unge jenter ofres | Dagsorden 14. august 2025
Det er klart for en ny Dagsorden der Merete Skar får følge av journalistene Elena A. Figenschau og Helena Edlund.
Et samfunn kan måles ut fra hvordan det beskytter sine mest sårbare. I dag er tenåringsjenter i Europa utsatt for en voksende bølge av seksuelle overgrep. Vi har hørt skrekkhistorier fra Stor-Britannia og Sverige, men få er klar over at Norge ser mildere på overgrep mot 14–15-åringer enn begge disse landene. Norske ungjenter står med svakest vern.
Samtidig har den nye samtykkeloven trådt i kraft. Den krever et aktivt ja før sex kan være lovlig, men vil den kunne snu den mørke trenden? Sverige har krevd samtykke i flere år, og ruver blant verdens farligste land for unge jenter.
I kveldens sending får vi en rystende rapport fra en av de mange pågående rettssakene som hovedstrøms-mediene ikke vil ta i med ildtang.
Følg med i kveldens Dagsorden kl. 20.00.
-
1:00:04
Document.no
4 days agoIsrael vinner – Norge skjønner ingenting
1.05K2 -
54:37
HotZone
4 days agoTen Hostages Missing! Will Hamas Keep Its Word?
8.43K2 -
LIVE
Badlands Media
13 hours agoMAHA News [10.17] Fertility Crisis, Redoing Vax Schedule, Psychiatry Corruption, Vegan vs Carnivore
538 watching -
LIVE
Owen Shroyer
1 hour agoOwen Report - 10-17-2025 - President Trump And Zelensky Take Questions At The White House
1,299 watching -
LIVE
The Nunn Report - w/ Dan Nunn
2 hours ago[Ep 772] No Kings for Weak Minds: Funding & Following | CA Homelessness: Crisis & Scandal
198 watching -
1:18:31
The Culture War with Tim Pool
4 hours agoTim Pool Vs. Liquid Death CEO DEBATE
109K121 -
LIVE
Times Now World
18 days agoLIVE Jeffrey Sachs | Netanyahu Turned U.S. Military Into His Own War Machine | Times Now World
30 watching -
LIVE
ahdedazs
1 hour agoARC Raiders Playtest! *Multistreaming*
21 watching -
1:58:33
The Quartering
3 hours agoCrowder Roasts Entitled Black Man, Hasan Piker Meltdown, Leftoid Instant Regret!
37.2K34 -
1:03:29
DeVory Darkins
4 hours ago $30.44 earnedKash Patel drops DEVASTATING NEWS for Democrats as ANTIFA suffers MAJOR LEGAL BLOW
80.2K109