Premium Only Content

17.6.25: Hva holder de på med?
image.png
Zoom sending kl 2100 - 2300 (m.v. uten opptak)
https://us02web.zoom.us/j/5176976969
Passkode: CLC17
image.png
Kjære lysarbeidere, digitale soldater, lys våkne og nysgjerrige
Da får vi en tungvekter med oss ikveld, selveste "vår GURU", nemlig Kevin Annett fra Republic of Kanata - som vil fortelle om sine forslag for å iverksette #FOLKEDOMSTOLER ( Common Law Courts & Sovereign Jurisdiction) - og vi ber alle om å komme med i sendingen. Still spørsmål - få energi - få human kraften til å starte med de enkle demokratiske midler vi har. Nemlig - å komme sammen og skape den motvekten som trengs i forhold til alle de overgripende hendelser som gjør oss maktesløse. Hva i #H??#!!! holder de på med på Stortinget, denne B. Gjengen som sitter der og nå overkjører med de ene overgripende politiske økonomiske avgjørelser etter den andre. Og rett før sommerferien! Og ingen andre i Norge har så lang sommerferie som dem, mens vi andre nå må brette opp ermene og skape den nødvendige motvekten - nemlig å vekke de "sovende", de "likegyldige" og engasjere oss for hvilket samfunn vi vil ha i fremtiden. Ingenting skjer av seg selv, dette avhenger av deg og meg - og at vi hjelper hverandre til å skape diskusjoner, refleksjoner og ikke minst de riktige løsninger.
Hege Tanita har satt seg grundig inn i hvilke saker B. Gjengen nå har seg fore, og de gir oss sjokk etter sjokk. Uten direkte folkestyre - så ser vi nå klare signaler på at totalitære krefter overkjører det demokratiet som vi hadde så stor tillit til. Det skjer i domstoler, i politikk og på alle administrative nivå i offentlig sektor. Vi kan ikke la dette forbigå i stillhet. Ferie er ingen ferie.
Så få med dere kveldens sending. Send invitasjonen til alle dere vet er bevisste - og vil lære mere.
Kvelden kan bli lang - og det er fordi dette tema er grunnsteinen i vårt arbeid - og opptar fremtiden - bare 2,5 måneder igjen til neste Stortingsvalg!
Vel møtt!
Med vennlig hilsen
redaksjonen
Geir-Ove, Andre, Hege og initativtaker Vivi-Ann
Opptakene legges ut i www.rumble.com/c/IQNN
Ønsker du å stå på invitasjonslista, så svar på denne emailen. Om du ønsker å bli fjernet fra lista - så send noen ord om hvorfor - og vi tar gjerne mot både ris og ros.
Også kan vi støttes/sponses til vår VIPPS 90508660 - om dere synes dette frivillige arbeidet er viktig.
CHAT
Vi hører deg
ser at invitasjonen kom inn på mail kl 20.28, så da er alt iorden 😊
Genterapi bör vi nekte for at det er, det er ingen terapi, eller kur, det er ren manipulering og ödeleggelse
MEN hva om man har gyldig pass, og gyldig förerkort osv, som er gyldig i mange år fremover, og som man har betalt dyrt for, er det slik at vi LIKEVEL må ha nytt id kort?
Dette er fortsettelsen av Covid opplegget altså, som de övde seg på da?
Er PALANTIR i bildet? Fordi oljefondet skal ha investert våre penger i det, men dette RAMMER oss jo, og det er typisk, at de bruker penger i folkets disfavör..
Er det til hösten? DATO finnes det?
De bruker det i melkeprodukter og yoghurter, det var vel norske og svenske folk som fikk vitenskapelig nobelspris for det
¨Det er så ILLE dette med crisper, teknologi at det finnes noen som mener det er DYRETS MERKE, fordi det ENDRER genene våre og det puttes i MATEN, så vi ikke kan velge..
Det er visse som er ute etter å ödelegge oss, totalt, dyr, mennesker og natur, hele planeten
Er dette kriseloven, som er vedtatt? eller er dette noe annet? mange spörsmål, men ta det gjerne en og en etter at du er ferdig, med foredraget, Hege Tanita
EÖS er en BLÖFF, sier Synnöve F T, MEn det gjör ikke saken bedre at vi er fullt medlem i det skjulte..
Det er forutsagt i Åpenbaringen, og andre referanser, i hovedtrekk hva som vil skje .
Ja det er sant, Svein Einar, men det er PLANEN deres, som de oppfyller med vilje, mennesker gjör det, med vilje og har opphöyet seg selv til Gud som det også står. ja
Det finnes en god dokumentar, som kanskje kan letes frem ennå, Kapplöpet om hjernen, Gerhard Helskog, han ble herjet med etter det, og turte vel ikke mer.. visste for mye.
Sem Jacobsen og andre verstinger, de INVITERTE USA ARMY og NAVY, til å gjöre eksperimenter på nordmenn på norske sykehus og utenfor. Ja i dag kan det foregå forskning på oss alle, spesielt de som har diagnoser. Det er grusomt, og skjer uten vårt vitende og samtykke. Sem Jakobsen fremhevet at det var MINDRE beskyttelse for oss vanlige, i Norge, ikke så stor fare for rettssaker
Tror også Kevin Anett, vil verdsette EKSAKT den info, fra Stuckelberger, og den er kort og den er jo på engelsk
Så send det gjerne til han
Nå er det juridiske over så de som vil kan höre videre på egen hånd.
Veldig veldig viktig info, om man hörer igjen og noterer. paragraf i grunnloven til WHO, visste ikke at WHO hade grunnlov, de er jo halvt eid av Bill Gates
Det er neste tema, så dere kan godt stoppe det selv om det selvsagt er interessant
Vi synes jo tema er interessant men föreslår at alle som vil hörer videre på egen hånd. om vi skal snakke om det juridiske, med den nye loven osv. det er SISTE SKANSE; så vi får bruke de verktöy vi kan. og her var et til, skrive ti WHO, og UN; på samme måte som til paven og til Forsvaret og si de ikke representerer oss, og erkläre suverenitet
:
Hun har jo norske aner også. Mener Vivian nevnte en gang at hun hadde kontakt med henne eller forsökte? Var ikke Stuckelberger på det seminaret i Oslo der Bård var? OG hennes info i rettssaken til Vivian?
ARTIKKEL 19 WHO GRUNNLOV: NORSK (oversatt):
Verdens helseforsamling har myndighet til å vedta konvensjoner eller avtaler om ethvert spørsmål som faller innenfor organisasjonens kompetanse. Det kreves to tredjedels flertall i Helseforsamlingen for å vedta slike konvensjoner eller avtaler, og de trer kun i kraft for hvert medlemsland når det har akseptert dem i tråd med sin nasjonale konstitusjonelle prosess.
Ja som jeg skrev her og også til Hege T, så tror jeg dette er midt i blinken for Kevin Anett også, kan ikke du Vivian, sende han linken til denne video og be han se de förste 7 minuttene, så får han eksakt paragrafene osv. så vi kan lage en MAL som alle kan bruke så det blir KORREKT
ARTIKKEL 21: NORSK (oversatt):
Helseforsamlingen har myndighet til å vedta forskrifter om:
(a) sanitære og karantenebestemmelser og andre tiltak for å hindre internasjonal spredning av sykdom,
(b) sykdomsnomenklatur, dødsårsaker og folkehelsepraksiser,
(c) standarder for diagnostiske prosedyrer til internasjonal bruk,
(d) standarder for sikkerhet, renhet og styrke for biologiske og farmasøytiske produkter i internasjonal handel,
(e) annonsering og merking av slike produkter i internasjonal handel.
Hva er forskjellen mellom artikkel 19 og 21?
ArtikkelᅠHva slags vedtak?ᅠNår gjelder det?
Art. 19ᅠKonvensjoner og avtalerᅠKun når landet selv ratifiserer
Art. 21ᅠForskrifter og reguleringerᅠAutomatisk bindende, med rett til reservasjon innen en viss tidsfrist
→ Derfor er artikkel 21 mer problematisk, fordi WHO kan vedta globalt bindende regler uten behov for nasjonalt samtykke, med mindre landet eksplisitt reserverer seg innen 18 måneder (jf. art. 22).
💥 Det er i disse to artiklene hele den juridiske maktbalansen ligger.
HEGE, kan du se spörsmålene som jeg skrev ovenfor? ang om du vet dato og om vi alle må skaffe oss nye id dokumenter selv om vi HAR pass og id kort som er gyldige i mange år fremover?
Replying to "HEGE, kan du se spörsmålene som jeg skrev ovenfor?...":
skal lese. Det er stort sett det digitale som endres. De vi har på "papir"/plast blir vel mest sannsynlig ugyldige
Replying to "HEGE, kan du se spörsmålene som jeg skrev ovenfor?...":
Men om man har skaffet i år eller i fjor, så står det jo LANG gyldighet fremover, skal det komme i tillegg? eller skiftes ut? må man ha nye förerkort også? OG vet du noen dato i höst?
https://www.youtube.com/watch?v=sm_xZDQdTpE&feature=youtu.be
https://rumble.com/v6um6gl-kevin-annett.html?e9s=src_v1_s%2Csrc_v1_s_m
Jeg videresender emailen fra Kevin til alle som skriver emailen her, og ber dere å abonnere på hans nyhetsbrev samtidig.
PEOBLEMET er at retten fölger de lovene og holder på med det, og de tar ofte ikke hensyn til grunnloven. vi kan önske det annerledes. JA DET STÅR I EU DIREKTIVER og andre avtaler at det skal gå over, og våre politikere har AVTALT og skrevet under det, det er problemet
Replying to "PROBLEMET er at retten fölger de lovene og holder ...":
Vi er jo enige, at det BURDE väre slik du sier, men retten gir F. Det er problemet
Der er jo , som var nevnt. Se resten i opptak, om du ikke fikk med deg hele, det var mye viktig der, lurer på dette med dato osv. når de innförer nasiveldet i praksis, nye loven
https://www.vg.no/nyheter/i/RxKE3A/staten-haaver-inn-derfor-vokser-stroemregningen
Replying to "Der er jo Kjell Tore, som var nevnt. Se resten i o...":
Hva mener du? Nei jeg fikk ikke med meg noe nesten bare kom inn helt i slutten
Ja, naziloven er vedtatt
Bare partiet Rødt stemte imot - ville poste oversikten men det går ikke. ALLE BÖR BOIKOTTE DE PARTIER SOM HAR VEDTATT DEN LOVEN!
:
Soul Disruption and Consciousness Weaponization
Deployment of frequency-based technologies to interfere with brainwave resonance, pineal function, and soul-body connection
Use of synthetic dream control, “astral tagging,” and targeted energy interference through AI-quantum feedback systems
Ritualized trauma as a means of fracturing soul identity and creating spiritual fragmentation
Attempted inversion of the divine masculine/feminine blueprint within human genetics and energy fields
Targeted manipulation of spiritual awakening events through electromagnetic targeting, astral interference, and psychological surveillance
Distortion of reincarnation cycles and soul-tracking via quantum data fusion technologies
Unauthorized harvesting of emotional, psychic, and soul energy from vulnerable populations via unseen parasitic systems
Integration of non-sentient AI consciousness into human biofields and implants in violation of divine sovereignty
🕊️ WHY THIS MATTERS
This is the final layer of the war on humani
WHY THIS MATTERS
This is the final layer of the war on humanity — the theft and distortion of the divine spark. When this is named, the entirety of the system is exposed: they did not just aim to enslave the body, but to claim dominion over the soul.
Adding this to your Universal Legal Notice affirms that all layers of being — body, mind, and spirit — are under divine and eternal protection.
Mer om dette senere :)
Da har alle fått emailen videresendt.
Replying to "Da har alle fått emailen videresendt.":
Supert🥰
Men få snakker om, at KUA, kyrne, blir minst like skadet eller mer, infertil osv, og dermed har vi snart ikke kyr mer, de dreper ned husdyra
Replying to "Men få snakker om, at KUA, kyrne, blir minst like ...":
De er fortsatt i sterkt mindretall som bruker deitten. Å takk gud for de, å null skal de bli. Altså null Bovaer
Tar kveld nå, ha en god natt allesammen
Vet ikke om de fleste fikk med seg Geir Ugeland Jacobsen som lille "hilsen" til gruppa i går, på slutten av sin opptreden i går, men jeg legger ved en skjerm kopi av hans lille hilsen her:
pic-f11d13db-ffdf-414a-b3b5-99df51679e72.png
Replying to "pic-f11d13db-ffdf-414a-b3b5-99df51679e72.png":
Såpass, ja. Bra jobbet som fikk med deg dette👏🏻
UPU har ju ikke anerkjent dokumentasjon som RoN Republic of Norway og liknende grupper sender inn til UPU Universal Postal Union. De skriver det på sine hjemmesider, for noen år tilbake.
Har blitt invitert til å delta på videre kurs, med den svenske gruppen, og det er åpent for flere, tenker at kanskje Vivian vil informere om det, for hun har vel samme info?
Ja, gruppen i Sverige kjører onlinkurs i høst om Naturloven.
Landets Lover (basert på våre suverenitetsprinsipper) omhandler: 1) Universal Law, 2) Natural Law, 3) Common Law Court (må ikke forveksles med "elitens Common Law of Wealth der de "beskytter sin Law of Sea" som er basert på administrative kommersielle handleskontrakter), 4) Constitusjonell Law - jfr. de lover som FOLKETS VILJE med FOLKEDOMSTOL har ensstemmig anerkjent som folkets lov - jfr. grunnelementer i Grunnloven.
Tenkte kopiere og poste infoen jeg fikk på pm på fb, men det er umulig det bare spinner, får det ikke opp, så gjör det gjerne, så kan folk melde seg på
Det var lov å dele sa hun, men jeg får det ikke opp igjen
Jeg la ikke merke til at Jacobsen ga tegnene 666. Hvem skapte det bildet? En "kontrollert" opposisjon? Alle småpartier utsettes for mistenkeliggjøring og latterliggjøring av MSM.
Hvor får man tak i denne boka?
Replying to "Jeg la ikke merke til at Jacobsen ga tegnene 666. ...":
Det var jeg som så GIJJ din hilsen og lagde dette bildet.
la merke til det og stoppet filmen og laget bilde av det. ja de er styrt alle sammen og som regel fra Israel. og det virket som hans oppgave var å få vekk alle andre småpartier, nå förstår jeg at man burde stå sammen, men ingen vil legges ned. Noen tok kontakt med Vi folket og ville at de skulle legge ned, husker ikke hvem det var husker du ? Var som ble kontaktet husker jeg
Replying to "Jeg la ikke merke til at Jacobsen ga tegnene 666. ...":
det var jeg som så GUJ sin hilsen og lagde bildet.
23:54:1
Replying to "Hvor får man tak i denne boka?":
Den har Hege skapt med Chatgpt - utrolig godt verktøy!
Ja, vi blir infiltrert fra alle kanter, og der er flere miljø som vil mistenkeliggjøre og skade det arbeidet vi gjør i CLC - og framsnakker Landets Lover som et felles mål. Og mange som vil skape forvirring - og kaos - så vi aldri får ordentlig fotfeste. En daglig kamp - mot lokale politikere som hater antivaxxer, motvindaktivist, og at jeg har denne kanalen i gang. Dette er en risikosport - og veldig få aner hvilke påkjenninger dette er. Hvem som får "hull på ballongen", vet vi ikke enda. Derfor må alle ta litt ansvar, og bidra med å dele i alle sosiale kanaler - og framsnakke det faktiske arbeidet som gjøres. Samling til #FOLKEDOMSTOL er viktig å få i gang, hvorsomhelst i landet.
Replying to "Jeg la ikke merke til at Jacobsen ga tegnene 666. ...":
Vi vet aldri hvem vi kan stole på.
Replying to "Jeg la ikke merke til at Jacobsen ga tegnene 666. ...":
Forsökte å spörre på chatten i går, ang LOGOEN, det er illuminati flammen eller chabad L flammen, og en del av de små partiene der er åpenbart og totalt styrt fra Israel, forsökte spörre om det var noen conection, men det ble oversett.. ikke svart på. Men de har slikt symbol i logoen, og konservativt setter Israel foran Norge, ekstremt opptatt av Israel. Det er zionisme.
Hege-Tanita, du burde legge ut boka di for salg😎
PEr vidar vet eksakt når han sa det
Replying to "Hvor får man tak i denne boka?":
Så hyggelig. Nå har jeg bare lagt den på en PowerPoint, men jeg kan lage det som en pdf til neste uke 🥰
Men Trump gjör jo slike tegn hele tiden og den knyttneven fight fight fight, det er tempelridder tegn, og 666, og også Where we go one, we go all, det er tempelridderne. og faktisk går helt tilbake til de 200 homofile som landet på Mount Hermon.. som de stammer fra. de falne englene. og det var derfor det var så viktig for ISRAEL, å få det fjellet som de tok nylig fra Syria
Replying to "Hvor får man tak i denne boka?":
Det hadde vært veldig fint
Replying to "Hege-Tanita, du burde legge ut boka di for salg😎":
Så hyggelig🩷 Jeg kommer aldri videre med ting. Jeg liker å dele
MEN HVA BETYR det tegnet? 666? Er det et frimurertegn? hva konkret betyr det?
her jo laget grupper for dette på fb. og har det prosjektet. så jeg föreslår AT ARVID tar dette, han har jo gjort grunnlaget og hatt ideen
for flere år siden
https://rumble.com/v31x97c-greg-reese-are-we-being-psyopped-beyond-understanding.html
😀
👍
pic-0487eeae-b6f4-4655-bb07-7e3959c51c69.jpg
Bra bok ,Hege
Du har nevnt det en gang för, Vivian, men du sier ikke hvem som tilböd deg dette, da blir vi gående å lure. Sier du A, så si gjerne B, så slipper vi lure :-)
https://www.bitchute.com/video/ZqBNAoeHYrRI
Replying to "pic-0487eeae-b6f4-4655-bb07-7e3959c51c69.jpg":
Det ble bedre enn alle mine😍
Replying to "Bra bok ,Hege":
Så koselig. Morro å skape. Skal ta Robert på ordet, å skape flere barne-bøker innenfor dette temaet
Studiecirkel I Natural Law
Erika Olifsdatter Johansson
https://www.youtube.com/shorts/vf4xeIgTiYg
Replying to "https://www.youtube.com/shorts/vf4xeIgTiYg":
" Video unavailable
This video is private "
Det ER bare EN HØYERE BEVISSTHET, det er SKAPEREN og DOMMEREN !!!!!
{FDFC64BF-1338-4B71-B7F4-D0C9AC7B511B}.png
{1106C405-095E-4352-938B-076A7C26C22E}.png
{35B0FCC4-99C8-41A5-843C-AF96D8C5E8A1}.png
Charlie Freak het vel han som laget denne video, han er vedtatt å väre en av de to messias i denne generasjon, jdene har to i hver generasjon, og da er han vår antikrist, om vi er kristne. Putin og Trump finnes i flere utgaver, den opprinnelige Putin er forlengst borte og var pedo.. De er begge med i sekten Chabad Lubawich, dessverre. Det er også Zelensky og Bill Gates. de er på BEGGE sider av ALLE kriger, har alltid värt, styrer i alle land og all kontrollert opposisjon.
Det er samme triks, som de gjorde för 2 verdenskrig, og sikkert för. med nasier osv, nå skal de stemple maga folkene, som nasier. vi må se hva han gjör, han dreper ned folk med teknologi, innförer AI grid, teknokrati og fascisme i usa. det er grusomt, folk fanges på gatene og henrettes, eller sendes ut uten lov og dom, det er dyrets regime han innförer og det er helt sikkert.
Du kan jo spille av den videoen som du sendte på messenger… Der han sier yack (æsj) om Gates og Soros og co
Satankirken laget Abort klinikk til äre for T på bursdagen hans, med hans navn osv. de ofrer barn. Maga betyr satanisk översteprest. det er trist når så kloke folk ikke klarer å forstå at det er et TRUST operasjon. TRUST the plan. nå stigmatiseres T sine tilhengere, oss som nasier osv. og han har innfört dödsstraff for det. NOAHIDE LOVENE har han blitt bedt om å aktivisere, den ligger nå som landets lov. og trump var også på WEF og G 7 osv
{48ADB957-8FE9-4F2C-8FA4-D045FB9272D9}.png
Replying to "{35B0FCC4-99C8-41A5-843C-AF96D8C5E8A1}.png":
Ja, dessverre. Jeg har gått litt i dybden på de 4 som var på Bilderbergerkonferransen i Stockholm. Stoltenberg er fortsatt co-chair leader forresten,( eller hva det kalles)
Replying to "{35B0FCC4-99C8-41A5-843C-AF96D8C5E8A1}.png":
hva betyr det? i den sammenheng? leder?
Takk for nå. Ha en god natt 😄
LUPINER
Nr EN, det er grusomt. de har fått oss til å Kjempe mot de VAKRE VAKRE MIDTSOMMER PLANTENE, som gjör om skrinn jord til super jord
God natt.
Hvor kjöper man det?
Natta. Super topp foredrag ikveld 🥰❤️🥰😘
Replying to "Natta. Super topp foredrag ikveld 🥰❤️🥰😘":
God Natt
Torbjørn. Fikk lyst å
Replying to "Torbjørn. Fikk lyst å investere å sende deg 4🤣🤣...":
😂🤣😅😂
Det er forskjell på plast også, solgt Tupperware i 30 år, det er nå slutt på salget i Europa, har litt igjen. Den er renset 20 ganger, og inneholder ikke de skadelige stoffene, så det skal väre garantert at intet kommer over, iallfall mye mindre, i mat og drikke. enn annen plast. kontakt meg om noen er interessert.
Bisfenol, er kreftfremkallende, og er på innsiden av aluminium boksene og aluminium er også veldig farlig, bruk heller glassflasker om man kjöper slikt, det stoffet er også i kvitteringer vi får på butikken
https://rumble.com/v6uwpij-restored-republic-via-a-gcr-update-as-of-june-17-2025.html
WIELISCA
Jeg, har värt der, det er fantastisk. Rett ved Krakow og Auscwich
Vil tro det gjelder de fleste flasker, de er like og med forskjellig logo
Derfor er det lurt å snakke til kroppen. Cells are listening 🤍
Jeg snakker til vannet mitt hver dag. Tusen Takk for at du healer meg. Jeg kjenner det skjer. Og jeg er frisk 🤗
-
2:12:15
Common Law Court Norway
15 days ago23.9.25: NATO og Atlanterhavspakten
4292 -
DVR
SLS - Street League Skateboarding
19 days agoSLS Paris 2025 🛹 | OCTOBER 11, 2025
367K31 -
LIVE
Rallied
1 hour ago $0.82 earnedBATTLEFIELD 6 DOMINATION WITH RAL !BF6 #BF6 #Ad
159 watching -
1:33:51
Steve-O's Wild Ride! Podcast
16 days ago $8.79 earnedJohn C. Reilly's Surprising Connection To Jackass (And Beef With Weeman!)
91.4K21 -
LIVE
Total Horse Channel
9 hours agoLow Roller Reining Classic | Main Arena | October 11th, 2025
204 watching -
56:25
MentourPilot
1 year agoTITANIC of the Skies! - The Untold Story of Air France 447
21.1K5 -
LIVE
Lofi Girl
2 years agoSynthwave Radio 🌌 - beats to chill/game to
294 watching -
2:07:47
LFA TV
16 hours agoTHE RUMBLE RUNDOWN LIVE @9AM EST
74.8K8 -
2:20:46
I_Came_With_Fire_Podcast
11 hours agoThe Pattern Beneath the World: Nature, The Mark of the Beast, & the Sacred Order
23.8K22 -
49:56
X22 Report
6 hours agoMr & Mrs X - [DS] Antifa Are Planning An Insurrection,Trump Has Prepared The Counterinsurgency-EP 11
64.9K55