O kam vyniot į vatą?

3 months ago
34

SUBJEKTYVŪS PAMĮSLIJIMAI
Adekvatai, galit prasukt dvigubu greičių, nes nieko naujo jums čia nepasakysiu.
Kokiais dolboj...bais reikia būt, kad žiūrėtų (net) 5 metus mano vaizdainius ir (šiai dienai) uždavinėtų klausimuas - a la „kokia viso to prasmė“...(?)
Tokiems „ŽĮP'ams“ galiu tik pasiūlyt pasiieškot sau prasmės įlipus atgal „į palmę“ (iš kurios nukrito).
Yra tokių, kurie mane laiko „vatniku“, bet užkietėjusiems dolboj...bams - nieko nevynioju į vatą...

- - -
Šis vaizdainis - autoriaus intelektualinė nuosavybė!
Šios informacijos cenzūra ar sunaikinimas (pašalinant iš mano kanalo), užtraukia baudžiamąją atsakomybę, reglamentuojamą [LR] [BK] 237 str., 25 str., 187 str.
Nežinojimas - neatleidžia nuo atsakomybės!
- - -
© Adekvatų Studija
[email protected]

Pastaba:
Visi, rašydami aukščiau pateiktu valdomo [elektroninio pašto adresu] ir kreipdamiesi į mane, a priori, besąlygiškai pripažįsta, kad kreipiasi į žmogų, realizuojantį savo teisę, reglamentuotą [Visuotinės Žmogaus Teisių Deklaracijos] 6-ojo str. nuostatose - būti pripažintu (tarptautiniu) [teisinių santykių subjektu] - žmogus.

Loading comments...