Premium Only Content

Prik gevolgen voor het nageslacht...
mRNA-vaccins zijn ontworpen om het lichaam te leren virussen te bestrijden, maar nieuw onderzoek toont aan dat meerdere doses onverwachte effecten kunnen hebben. Na herhaald prikken lijkt het immuunsysteem niet alleen minder goed te reageren op COVID-19, maar ook op andere infecties. Bij muizen werden deze veranderingen zelfs doorgegeven aan hun nakomelingen. De oorzaak lijkt te liggen in de lipide nanodeeltjes die gebruikt worden om het mRNA te transporteren, wat langdurige ontstekingen kan veroorzaken. Dit alles vraagt om verder onafhankelijk onderzoek en openheid over mogelijke risico’s.
Gevaren en bevindingen uit het onderzoek:
mRNA-vaccins kunnen het immuunsysteem zodanig herprogrammeren dat het virussen minder actief bestrijdt.
Een verhoogd niveau van IgG4-antilichamen na meerdere prikken wijst op tolerantie in plaats van bescherming.
Het immuunsysteem gaat het virus steeds meer 'accepteren' in plaats van het aan te vallen.
Na meerdere doses worden er minder neutraliserende antistoffen en immuuncellen geactiveerd.
Het lichaam wordt kwetsbaarder voor virale én bacteriële infecties door immuunuitputting.
Herhaalde injecties leiden mogelijk tot een “getraind” immuunsysteem dat zich terugtrekt in plaats van aanvalt.
Immuunveranderingen bij gevaccineerde muizen werden doorgegeven aan hun nakomelingen.
Kinderen van gevaccineerde muizen hadden een slechtere afweer tegen schimmelinfecties zoals Candida.
De overdraagbare effecten werden gelinkt aan lipide nanodeeltjes in de vaccins, niet aan het mRNA zelf.
Neutrofielen – essentiële afweercellen – waren verlaagd bij de nakomelingen van gevaccineerde dieren.
Lipide nanodeeltjes veroorzaken langdurige ontstekingen die het immuunsysteem kunnen uitputten.
De immuunveranderingen kunnen invloed hebben op hoe kinderen toekomstige infecties bestrijden.
Vaccinatie-effecten kunnen dus mogelijk niet alleen jou, maar ook je kinderen beïnvloeden.
Transgenerationele effecten zijn niet eerder waargenomen bij traditionele vaccins.
Dit onderzoek suggereert dat mRNA-technologie een blijvende impact kan hebben op het immuunsysteem van toekomstige generaties.
-
3:29
Het Nieuws Maar Dan Anders
28 days agoAfrica
381 -
10:05:38
Dr Disrespect
12 hours ago🔴LIVE - DR DISRESPECT - BLACK OPS 7 - GIVE ME BACK MY NUKE
130K16 -
LIVE
Drew Hernandez
3 hours agoTARGETED LEFTIST TERRORIST ATTACK IN CHICAGO & ISRAEL GEOFENCING U.S. MEGA CHURCHES
1,010 watching -
8:58
Degenerate Jay
13 hours agoXbox Game Pass Is Getting Ridiculous
9.48K1 -
7:03
GBGunsRumble
1 day agoGBGuns Range Report 05OCT25
5.99K2 -
1:32:30
Glenn Greenwald
10 hours agoWill the War in Gaza Finally End? Flotilla Activists Predictably Abused in Israel's Dungeons; Van Jones' Revealing Joke about "Dead Gazan Babies" | SYSTEM UPDATE #527
90K66 -
LIVE
SpartakusLIVE
5 hours ago#1 King of Content brings MOTIVATION to the MASSES on Monday
445 watching -
1:48:32
megimu32
4 hours agoON THE SUBJECT: 2000s Hits That Vanished! 🎶
6.91K3 -
12:19
China Uncensored
11 hours agoWas This Death China's Turning Point?
11.3K33 -
2:51:40
This is the Ray Gaming
4 hours ago $0.09 earnedThe MonRAYest MonRay | Rumble Premium Creator
6.25K