De bedelingenleer (dispensationalisme). Een weg naar juist discipelschap?

6 months ago
19

In deze video verkennen we de bedelingenleer, ook bekend als het dispensationalisme. Aan de hand van een aantal uitspraken over de bedelingenleer gaan we bekijken of deze manier van uitleg ook een juiste uitleg is. Blijft het met de rest van de Bijbel in lijn of zet het belangrijke stukken van de Bijbel juist buitenspel?

De gebruikte uitspraken van Dirk-Jan Jansen zijn puur gericht op de bedelingenleer en heeft niks te maken met iets van persoonlijke aard. Iedereen heeft zijn eigen persoonlijke wandel en het is niet mijn bedoeling hem als persoon negatief weg zetten.

Volg me ook op YouTube: hetongezuurdewoord.

Bronnen:
NBV21
NBG51
Herziene Statenvertaling
Dirk-Jan Jansen/Bijbelse Bron

Heel erg bedankt voor het kijken. Ik wens je Yahuah Zijn zegen!

Help deze video bij zoveel mogelijk mensen terecht te laten komen door het te liken en te delen. Dit helpt enorm om door de algoritmes te komen. Wil je op de hoogte gehouden worden van toekomstige video's? Abonneer je dan op mijn kanaal.

Om mij direct te benaderen kan je een e-mail sturen naar hetongezuurdewoord@gmail.com. Graag vraag ik je mij de tijd te geven om te reageren.

Alle eer en glorie aan de meest Hoge God, halleluYah!
Mensen noemden

Muziek
2 nummers

Seeds Dont Ask For Permission
Luis Berra
Audioblocks, Vol. 19

Documentary Ambient Background
Danail Draganov
Daily Affirmations Bundle: 21 Days of Affirmation Meditations, Vol. 2

Loading comments...