Premium Only Content

Weekoverzicht met Jeroen en Willem - Week 47
Weekoverzicht #47 - VS geeft Oekraïne toestemming voor gebruik langeafstandsraketten in Rusland?!
Weekoverzicht 47 is er, en Jeroen en Willem laten er geen gras over groeien. Ze pakken de valse vlag van Maccabi aan en wijzen op de echte agenda: de digitale leiband aanhalen, moskeeën en scholen hard aanpakken en - het zal niemand verbazen - het wapen inzetten tegen iedereen die zijn mond durft open te doen.
In de VS doen de kabinetsvoorstellen van Trump de wenkbrauwen fronsen (en niet op een goede manier). Oekraïne roert de pot voordat de vredesbesprekingen zelfs maar begonnen zijn, terwijl Israël zijn misdaden verdubbelt.
De VS, altijd loyaal, blokkeert een VN-resolutie voor een staakt-het-vuren en in een opwelling geeft het ICC Netanyahu een arrestatiebevel.
Thuis voert het regime de jacht op critici op. Het woord “pedofiel” is hun favoriete wapen - een gemene rode vlag om afwijkende meningen de mond te snoeren.
WOO-dossiers onthullen de NCTV en het RIEC, en laten zien dat ze precies weten wat ze doen in hun duistere, regel overtredende drukcampagnes.
Protesten? Natuurlijk, ze polariseren, maar ze onthullen ook de smerige trucjes van de deep state. Welkom bij het draaiboek, mensen.
Presentatie op videowaarheid.nl
-
1:47:28
Videowaarheid weekoverzicht
23 days agoWeekoverzicht #38 2025 - Willem Engel en Jeroen Pols
441 -
32:41
Actual Justice Warrior
2 days agoFinance Girl Goes FULL PROPAGANDIST
2.4K4 -
12:21
itsSeanDaniel
1 day agoAOC and Bernie MELTDOWN after CNN Host CALLS THEM OUT
1.86K6 -
1:03:37
Dialogue works
2 days ago $1.36 earnedCol. Larry Wilkerson: The Iran War Threat RETURNS — But Iran Has Transformed into a Military Giant!
2.87K7 -
2:10:32
MG Show
17 hours agoNothing Happening?: Bolton Indicted; Pandoras Box REX 84' AND F.E.M.A.
7.02K10 -
1:42:58
Badlands Media
1 day agoMeagan Kate Brenner v. Badlands Media LLC
91.4K283 -
44:40
Inverted World Live
13 hours agoRex Jones Discusses the Gaza Ceasefire, Big Tech, and Having Alex Jones as a Father
51.6K7 -
2:57:02
VapinGamers
8 hours ago $3.46 earnedAltheia - The Wrath of Aferi - Game Review and Playthru - !rumbot !music
25.5K2 -
2:06:32
TimcastIRL
10 hours agoLeftist NO KINGS Protest Begins, Antifa EMBEDS, Riots & Violence FEARED Nationwide | Timcast IRL
213K178 -
2:50:31
TheSaltyCracker
10 hours agoHail to the King ReeEEStream 10-17-25
97.2K197