Katastrofų užkulisiai | Kas iš tikrųjų valdo mūsų nuomonę?

24 days ago
36

Ar tikrai patys analizuojate klimato situaciją, ar pasikliaujate kitų nuomone? Šis vaizdo įrašas padės jums rasti atsakymus į šiuos klausimus. Pradėkime nuo 2024 m. spalio 16-22 d. klimato nelaimių apžvalgos.
Nuo spalio 16 d. Italiją kankina nesiliaujančios liūtys ir didžiuliai potvyniai. Regiono gyventojai dar nepamiršo pražūtingų 2023 m. gegužės mėn. potvynių, tačiau dabartinė katastrofa buvo daug didesnė.
Prancūzijoje įvyko ne mažiau niokojančių įvykių. Spalio 20 d. audra „Ashley“ smogė Airijai ir Didžiajai Britanijai, tapusi „orų bomba“. Turkijoje spalio 16 ir 17 d. vyko žemės drebėjimai, kurių galingiausias, 5,9 balo stiprumo, įvyko netoli 2023 m. vasario mėn. tragiškų įvykių vietos, kur žuvo daugiau kaip 50 000 žmonių.
Kinijos Sičuano provincijoje spalio 18 d. nuošliauža sugriovė pastatus Dangbos kaime.
Smarkūs krituliai, vėjas ir sniegas pakenkė vakariniams Sakartvelo regionams. Spalio 16 d. Argentinoje stichinė nelaimė taip pat paliko griuvėsių pėdsakus.
Bahamų salose ir Kuboje netikėtai sustiprėjęs nenuspėjamas 1 kategorijos uraganas Oskaras nustebino gyventojus.
Spalio 19 d. dėl rekordinio kritulių kiekio Rosvelo mieste Naujosios Meksikos valstijoje (JAV) kilo katastrofiški potvyniai.
Klimato katastrofos tampa vis labiau pastebimos, tačiau daugelis žmonių vis dar žiūri į tai su nepasitikėjimu arba abejingai.
Kodėl taip yra?
Nes mūsų suvokimu manipuliuojama.
Kai susiduriame su informacija apie kataklizmą arba esame jos liudininkai, mums atrodo aišku, kad su klimatu vyksta kažkas nerimą keliančio. Tačiau autoritetingos žiniasklaidos ir ekspertų įtaka verčia mus tai laikyti įprasta veikla. Duomenys pateikiami taip, kad grėsmės mastas atrodo mažesnis: pavyzdžiui, kritulių kiekis vis dažniau matuojamas ne milimetrais, o centimetrais, todėl nelaimė vizualiai sumažėja 10 kartų.
Dažnai po įvykio aprašymo priduriama, kad tokių atvejų jau būta. Tai sušvelnina pavojų, nes teksto pradžia ir pabaiga paprastai įsimenama. Sunkios nelaimių pasekmės taip pat dažnai aiškinamos komunalinių tarnybų ir pareigūnų trūkumais.
Tačiau manipuliavimas nuomone apie klimatą yra tik ledkalnio viršūnė. Už jos slypi gilesnės manipuliacijos, iškreipiančios mūsų pasaulio suvokimą. Tie, kurie inicijuoja karus, teroristinius išpuolius, masinius šaudymus mokyklose ir nacizmo atgimimą, kontroliuoja mūsų protus ir naudojasi mumis, kad sukurtų pasaulines tragedijas.
Dokumentiniame filme „Poveikis“ atskleidžiamos šios schemos ir jų autoriai. Šis filmas atveria pasaulį be iliuzijų, o jame atskleista tiesa šokiruoja, tačiau padeda įžvelgti priežastis ir pasekmes bei suprasti, kas laukia ateityje.
Laikas nustoti ignoruoti tikrovę ir pradėti veikti, kol dar turime galimybę išsigelbėti!
Informaciją apie kataklizmų pagausėjimo priežastis ir kaip išvengti tragiškos žmonijos pabaigos rasite forume „Pasaulinė krizė. Atsakomybė“.

Loading comments...