Premium Only Content
Weekoverzicht met Jeroen en Willem – Week 39
Weekoverzicht #39 – Tweede Kamer stemt in met verbod op contanten boven de 3000 euro?!
Jeroen en Willem bespreken met scherpte de klucht die tegenwoordig voor politiek door moet gaan.
Het zogeheten Pact for the Future blijkt niets meer dan een glanzende façade voor achterkamertjesakkoorden en verloren vrijheden.
Uit onthullende WOO-stukken komt keihard naar voren dat de veiligheidssignalering en vergunningverlening rondom de injecties vanaf het begin doorgestoken kaart was – een grootschalig bedrog dat schaamteloos wordt genegeerd.
De surveillance staat draait intussen op volle toeren, met nieuwe maatregelen die nog verder inbreken op de privacy van burgers. En nu de Nordstream-pijplijn door Oekraïne is opgeblazen, wordt het plots geen essentiële infrastructuur meer voor Nederland.
Schoof, trouw aan en onderdeel van het establishment, roept ondertussen op tot eenheid en steun voor zowel Oekraïne als Israël, alsof het een gezamenlijke strijd zou zijn.
De absurde logica van de nieuwe klimaatpolitiek blijkt ook uit de constatering dat het uitblijven van orkanen nu wordt gezien als een ramp voor Afrika – alsof de natuur altijd voorspelbaar en beheersbaar zou moeten zijn.
Minister Yesilgöz gooit olie op het vuur door ‘watermeloenen’ (groen van buiten, rood van binnen) te beschuldigen van antisemitisme, terwijl het demonstratierecht verder ingeperkt moet worden.
Dit alles onder het mom van veiligheid, terwijl de werkelijke dreiging al tijden van binnenuit komt.
Kortom, wederom een bomvolle uitzending!
Presentatie op videowaarheid.nl
-
1:54:09
Videowaarheid weekoverzicht
21 days agoWeekoverzicht met Jeroen en Willem - Week 41
42 -
2:58:21
I_Came_With_Fire_Podcast
14 hours agoThe Normalization of Political Violence | Right Wing In-Fighting | China Chooses China
23.6K9 -
PandaSub2000
9 hours agoLIVE 10:30pm ET | BUZZ TRIVIA with Chat!
21.4K2 -
1:13:58
ThisIsDeLaCruz
3 hours ago $0.01 earnedWhat Fans Never Hear: Pearl Jam’s Audio Engineer Tells His Story
16.8K2 -
1:39:58
Glenn Greenwald
7 hours agoWhy Did Zohran Win & What Does it Mean? Plus: Dick Cheney, "Hero of the Resistance" | SYSTEM UPDATE #543
129K83 -
LIVE
This is the Ray Gaming
3 hours agoRAYmember RAYmember the 5th of November | Rumble Premium Creator
82 watching -
1:44:39
vivafrei
6 hours agoArctic Frost is Bigger Scandal than you Think!! Live with Former Green Beret Ivan Raiklin!
58.4K55 -
2:29:57
Turning Point USA
5 hours agoTPUSA Presents This Is the Turning Point Tour LIVE with Eric and Lara Trump at Auburn University!
53.3K15 -
2:27:32
XDDX_HiTower
4 hours ago $0.01 earnedBATTLEFIELD 6 REDSEC! [RGMT CONTENT Mgr.
8.76K6 -
2:02:56
Joker Effect
4 hours agoSTREAMER NEWS: What actually occurred at Dreamhack ATL. Frontier Airlines. Kick Staff Trolled me?!
6.15K4