Premium Only Content
![Prof. Ryszard Zajączkowski rozmawia z Markiem Chodorowskim](https://1a-1791.com/video/s8/1/D/4/5/j/D45jt.qR4e-small-Prof.-Ryszard-Zajczkowski-r.jpg)
Prof. Ryszard Zajączkowski rozmawia z Markiem Chodorowskim
Data premiery: 22 sierpnia 2024 godzina 20:00
„Musicie się na nowo narodzić” - to nie jedyne słowa zacytowane przez profesora Ryszarda Zajaczkowskiego i godne zapamiętania. W obliczu zaplanowanej, globalnej operacji depopulacyjnej powinniśmy powrócić do osobistego poczucia odpowiedzialności i do indywidualnej aktywności. Akcje zbiorowe staną się krokiem następnym.
________________
Żegnamy się z III RP bez żalu i bez lęku. To właśnie ta forma polskiej państwowości gwarantuje Polakom - i to juz w najbliższej przyszłości - wywłaszczenie, czyli masowe pozbawianie własności, ubóstwo, głód, choroby, znaczny wzrost umieralności i poniewierkę. Gwarantuje w związku z bezmyślną realizacją kolejnych projektów globalistów (czyli satanistów) oraz dyrektyw oszołomionych, neomarksistowskich urzędników Unii Europejskiej.
Ponieważ tego wszystkiego, co oferuje nam dzisiaj III RP, nie chcemy, zajęliśmy się projektowaniem lepszej przyszłości. Do pracy tej nie zapraszamy wyłącznie tzw. „zwolenników III RP”. Czyli - ludzi głupich. Poza nimi - wszystkich!
Podczas dystrybucji wyprodukowanych już materiałów przyjęliśmy zasadę najdalej idącej współpracy wielu portali blogerskich, kanałów informacyjnych oraz platform ułatwiających emisję.
________________
Projekt realizowany jest przez Fundację Climat - Wolne Radio Gdynia, społeczność oraz zaprzyjaźnionych Twórców.
Strona projektu: https://slw.com.pl
Kontakt : kontakt@slw.com.pl
________________
Zmierzamy do wolnej, bezpiecznej Polski.
Jeżeli chciałbyś udzielić wsparcia temu, co robimy, wystarczy drobna wpłata na rzecz Fundacji "Climat - Wolne Radio Gdynia" :
66 1090 1102 0000 0001 4845 4990 PLN
86 1090 1102 0000 0001 4845 5018 USD
Kod SWIFT/BIC do przelewu z zagranicy: WBKPPLPP
W tytule przelewu prosimy wpisać: "Darowizna na cele statutowe".
Konto PayPal SLW https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=BWN2LJ87KADSW
Bez Waszego wsparcia nic nie będzie możliwe.
_________________
Uwarunkowania prawne.
Drogi Użytkowniku,
Materiał, który masz przed sobą, jest chroniony prawami autorskimi. Zachęcamy do
rozpowszechniania tego materiału w całości. Jeśli jednak zdecydujesz się na dystrybucję w
częściach, należy zachować integralności treści, aby uniknąć zmiany sensu oryginalnej wypowiedzi. W każdej dystrybucji obowiązkowe jest jasne wskazanie źródła poprzez zamieszczenie linku do strony internetowej http://slw.com.pl
-
1:03:36
Salon Ludzi Wolnych
27 days agoS01E38 – Pożegnanie z III RP Rozmowa w Krakowie z prof. Anną Raźny
574 -
1:32:36
Game On!
13 hours ago $0.02 earnedPresident Trump TAKES OVER the Daytona 500!
1.41K5 -
21:35
DeVory Darkins
3 days ago $10.62 earnedMitch McConnell TORCHED as Secretary of HHS is sworn in
55.5K159 -
1:20:04
Tim Pool
4 days agoGame of Money
128K11 -
4:48
Cooking with Gruel
14 hours agoThe Perfect Bacon
7342 -
11:49
Reforge Gaming
1 hour agoXbox - Next Game on PlayStation?
12 -
27:46
ArturRehi
1 day agoSurprise Counter-Attack in Kursk Advanced 3 Miles | French Jets Arrive | Ukraine Update
482 -
11:51
Alabama Arsenal
13 hours agoThe Silent Sledgehammer | GQ Armory 8.6BLK Paladin
1521 -
2:21:11
Nerdrotic
16 hours ago $32.44 earnedDown the Rabbit Hole with Kurt Metzger | Forbidden Frontier #090
157K28 -
2:41:13
vivafrei
21 hours agoEp. 251: Bogus Social Security Payments? DOGE Lawsduit W's! Maddow Defamation! & MORE! Viva & Barnes
271K300