Premium Only Content

State of Control (Nederlandse versie)
Debunk Productions, 2024
De Europese Unie en andere globalistische organisaties maken haast met de invoering van een digitale identiteit en CBDC, die het leven makkelijker zouden moeten maken, maar volgens critici het einde zouden betekenen van onze vrijheid.
Voorstanders zeggen uiteraard dat het zo’n vaart niet zal lopen, maar de experts waar documentairemaker Benjamin Jonas van den Brink mee sprak vertellen iets anders. “Meerdere politici zeiden tegen me dat we weliswaar een democratisch systeem hebben, maar dat dit niet automatisch betekent dat dingen die we allemaal onwenselijk vinden ook niet gebeuren. Dat geeft aan hoe machtig centrale bankiers zijn die de digitale munt gaan uitgeven,” zei hij maandag 21 november in blckbx today.
Van den Brink zocht voor State of Control zowel nationale als internationale kenners op, zoals klokkenluider Edward Snowden, financieel journalist Arno Wellens, investeringsbankier Catherine Austin Fitts en SP-Kamerlid Mahir Alkaya. Met hun commentaar en kritiek waarschuwen zij ervoor dat vernieuwingen die gepresenteerd worden als verbeteringen snel kunnen leiden tot een zeer vergaande controlemaatschappij.
Op initiatief van Alkaya debatteert de Tweede Kamer morgen over de digitale euro, waar blckbx de hele middag verslag van zal doen.
Gevaren van CBDC
CBDC is digitaal geld – vergelijkbaar met cryptomunten, zoals Bitcoin – dat wordt uitgegeven en gecontroleerd door centrale banken. Waar de burger met contant geld nog anoniem aankopen kan doen, is dat met een digitale centrale bankmunt onmogelijk, omdat iedere transactie volledig traceerbaar is. Bovendien kan het geld zo geprogrammeerd worden dat het alleen aan bepaalde zaken uitgegeven kan worden. Ook kunnen er geografische beperkingen opgelegd worden, waarmee het alleen in bepaalde gebieden gespendeerd kan worden. Gekoppeld aan een digitale identiteit leiden deze ontwikkelingen volgens critici tot een sociaal kredietsysteem, waarin vrijheid en anonimiteit tot het verleden behoren.
State of Control is geproduceerd door Debunk Productions van Max von Kreyfelt, die eerder Café Weltschmerz oprichtte.
-
1:15:48
The Pascal Show
15 hours ago $0.06 earnedMUGSHOTS RELEASED! Emmanuel Haro's Parents Mugshot Released To The Public
4.99K1 -
14:45
BlabberingCollector
18 hours agoKings Cross Station SET LEAKS! | Harry Potter HBO Show Update & News
4.67K -
33:20
SB Mowing
9 days agoHealth Struggles + Endless Rain = A Yard Out of Control
13.2K18 -
1:09:42
Mike Rowe
4 days agoHow Did THIS Dirty Job Make Tommy Mello A Billionaire?! | #447 | The Way I Heard It
71.3K20 -
SpartakusLIVE
11 hours agoThe BADDEST Duo in WZ Exhibits PEAK Physique || Duos w/ Sophiesnazz to start, quads later
170K1 -
2:49:37
RattlesnakeTV
22 hours ago $0.28 earnedLIVE DEBATE! Lord Jake vs Crazy Feminist
31.4K16 -
4:00:42
Badlands Media
13 hours agoThe Narrative Ep. 35: Codex of Truth
97K45 -
3:55:56
Due Dissidence
16 hours agoSchmuley TRASHES Shapiro, Maxwell Sings For Pardon, Uhuru Doc Preview - Live From St. Louis!
50.8K46 -
LIVE
Lofi Girl
2 years agolofi hip hop radio 📚 - beats to relax/study to
348 watching -
2:23:21
PandaSub2000
5 days agoMadison VR (Part 4) | PSVR 2000 (Original Live Version)
28.9K2