Без фермери няма храна. Ще ядеш ли буболечки?

18 days ago
32

В магазините по света цените на храните се повишават експоненциално.
И ако слушате световните лидери, те ще ви кажат, че това се дължи на изменението на климата. И разбира се, тези лидери имат решение, но то може да ви изненада.
Хората, начело на някои от най-мощните организации на планетата са определили, че селското стопанство, по-специално животновъдството, е виновно за глобалното затопляне.
И глобалното затопляне е виновно за високите цени на храните и за недостига на храна.
Следователно, за да спрем повишаването на температурите, да намалим цените на храната и евентуално дори да спасим планетата, е нужно вместо месо (говеждо, пилешко и свинско), да се консумират щурци, мравки и брашнени червеи.
Сега под прицел са фермерите. Онези, които ни изхранват.
Според тях недостигът на храна и високите цени нямат много общо с глобалното затопляне, а са резултат от политиката за околната среда, замислена още преди 30 години.
Тази политика е създадена под името Agenda 21. Днес е по-известна като План 2030 (Agenda 2030) и в този план са разписани целите за устойчивото развитие.
Като всеки план и програма, прокарвани от марионетните правителства по света , също и в тази, скрити зад захаросани думички като „прекратяване на глада“, се крият истинските цели – тотален контрол и пълно заличаване на индивидуалната свобода.
Гледайте филма, споделяйте го и бъдете будни когато чуете устойчиво развитие, нетна нула, въглероден отпечатък, зелена сделка, азотни емисии – търсете какво се крие зад тези термини.
Най-малкото, което можем да направим, е да си произвеждаме сами храната или ако не можем, да търсим и подкрепяме местни фермери, от които да си купуваме чиста, истинска храна.

Loading comments...