Premium Only Content

Gain-of-function pågikk i Wuhan 🤔 Børge Brende tar over for Schwab i WEF 🤷♂️
Ordtaket er: Konspirasjonsteoretikere er bare et halvt år foran oss andre. Vel i dette tilfellet gikk det noen år ekstra, men nå har vi endelig sannheten på bordet.
Først var det helt utenkelig at viruset kom fra et laboratorie, sånt skjer jo aldri! Så var det tilnærmet rasistisk å mene noe så hårreisende. Hvordan kunne man tenke seg at dette var et virus som var skapt med vilje? Deretter ble det greit, ok - det kom kanskje fra labben i Wuhan, men da legger vi den død.
Det som viser seg til slutt, er at viruset er konstruert for å bli farligere enn det var, og ikke bare det - neida, det er verre enn som så. Arbeidet med så kalt «gain-of-function» forskning for å gjøre viruset dødeligere, det var sponset av hvem? Amerikanske skattebetalere.
#podcast #nyheter
Ta kontakt dersom det er noe du ønsker å bidra med eller om du har en kommentar til podcasten. Gi oss gjerne fem stjerner på Apple Podcasts, om du liker podcasten!
Alle lenker til podcasten er her:
Støtt oss!
Vi trenger støtte til å drifte og utvide podcasten og nettsiden. Liker du innholdet vårt, så vurder å gi oss et bidrag.
Takk til våre supportere @Anarkin og @nottemiks på Locals!
Bli medlem i vårt felleskap på:
https://ytringsforum.locals.com
Vipps:
Ytringsforum
#859049
-
DVR
RalliedLIVE
5 hours ago $3.38 earnedHIGH OCTANE WARZONE w/ RAL
49.3K2 -
18:55
Tundra Tactical
4 hours ago $7.34 earnedTundra Goes META: MEME Review 2
32.3K3 -
20:04
World2Briggs
16 hours ago $10.78 earnedTop 10 States That Are Getting Worse Every Year
41.6K32 -
17:28
Machete Gaming
4 days ago $5.96 earnedFIFA 22: BROKEN in Places, BRILLIANT in Others (Modded in 2025)
49.5K3 -
13:55
DanielShenSmith
8 hours ago $3.11 earnedNOT for Working People!
37.6K15 -
9:36
nospeedlimitgermany
1 day ago $4.54 earnedAudi A4 Avant B5 1.9 TDI 110 PS Top Speed Drive On German Autobahn No Speed Limit POV
49.9K11 -
44:37
Degenerate Plays
7 hours ago $2.03 earnedHow I'd Bring Back The DCAU - Batman: Arkham Asylum : Part 8
37.3K -
25:01
The Bryce Eddy Show
6 days ago $3.65 earnedNick Vujicic: The Bank Canceled Me for My Faith
42.1K11 -
36:07
CarlCrusher
1 day agoThunder Strike Ranch | Path of the Skinwalker | Episode 7
31.2K11 -
1:00:26
The Heidi St. John Podcast
2 days agoRaising Boys with Durenda Wilson
29.1K1