Premium Only Content

VEŘEJNÁ KONTROLA - VÍT RAKUŠAN
NAŠE OTÁZKA JE ZDA PAN MINISTR VÍT RAKUŠAN LŽE, NEBO JE NEKOMPETENTNÍ JAKO MINISTR VNITRA?
Rádi bychom Vás pane ministře Víte Rakušane upozornili, že po Vás nechceme prozrazení nějakého státního tajemství, či tajné informace. Ani po Vás nechceme Vaše osobní data, respektujeme Vaše soukromí. Oceňujeme Vaši odvahu a otevřenost jít mezi prostý lid, a proto i my chceme být vůči Vám transparentní. Jenom nás zajímá Váš názor.
- https://stop5g.cz/debaty-bez-cenzury-aneb-verejna-kontrola/
Žádost o okamžitou rezignaci ministra vnitra
Vnitřní nepřítel byl a je uvnitř Československa a České a Slovenské republiky. Tento vnitřní nepřítel má mnoho podob a to podle toho jakou agendu zrovna potřebuje prosadit. Vnitřní nepřítel neslouží národu a v konečném důsledku způsobuje genocidu národa.
Posláno na všechny Krajské policie, na dalších 40 oddělení policie, na vojenskou policii, na 50 státních zastupitelství, na univerzity a další místa ...
- https://stop5g.cz/zadost-o-okamzitou-rezignaci-ministra-vnitra/
David Kozák aneb Mandžuský Kandidát a PSYOPS
- Pane ministře myslíte si, že je adekvátní dat lidem jen rozmazanou fotku Davida Kozáka při všech operativních vlastnostech těchto IT zpravodajských a vojenských systémů na sběr dat v reálném čase?
- Jsme prostý lid, nám stačí jednoduchá odpověď ANO - NE na naše otázky, nechceme Vás zbytečně přetěžovat, určitě máte dost jiné práce. Děkujeme a přejeme Vám a Vašim analytikům přiRODzený den.
- PDF: https://stop5g.cz/wp-content/uploads/2024/01/VEREJNA-KONTROLA-aneb-DEBATY-BEZ-CENZURY-2-David-Kozak-aneb-Mandzusky-Kandidat.pdf
- PDF: https://stop5g.cz/wp-content/uploads/2024/01/VEREJNA-KONTROLA-aneb-DEBATY-BEZ-CENZURY-3-Ceskoslovensko-aneb-Ceska-a-Slovenska-republika.pdf
2 VEŘEJNÁ KONTROLA: https://t.me/INFO_STOP_COVID/1670
3 VEŘEJNÁ KONTROLA: https://t.me/INFO_STOP_COVID/1679
-
13:53
stop5g
4 months agoSoukromnici za Stalina - Artely a Kooperativy a RODinné firmy. Proč je Chruščov zničil?
1.67K1 -
3:55
The Official Steve Harvey
9 hours ago $2.08 earnedTop 5 Motivation Moments with Steve Harvey | Part 1
13.3K4 -
18:37
Lacey Mae ASMR
9 hours ago $3.70 earnedASMR Plucking Your Negative Energy and Sending Positive Affirmations!
26.2K8 -
1:11:12
Savanah Hernandez
6 hours agoIs Trump Changing His Tune on Mass Deportations & Americans Say NO WAR with Iran
123K158 -
2:42:53
TimcastIRL
7 hours agoDemocrat Senator FORCIBLY REMOVED From DHS Presser, MAGA Says IT WAS STAGED | Timcast IRL
230K96 -
47:23
Man in America
12 hours agoThe Billionaires Are Hoarding Cash—THEY KNOW WHAT'S COMING w/ Collin Plume
41.5K7 -
3:44:32
Barry Cunningham
8 hours agoDID YOU GET YOUR TICKETS FOR THE DEMOCRAT CLOWN SHOW!!
139K85 -
SpartakusLIVE
9 hours agoAre they really going to end WZ?? || Duos w/ @GloryJean
83.6K3 -
7:01:19
MyronGainesX
22 hours ago $35.99 earnedIsrael Strikes Iran! WAR is here! ICE Riots, Diddy Trial And More!
159K51 -
3:38:28
Alex Zedra
6 hours agoLIVE! Siege X
32.8K3