Premium Only Content

Polskie funkcjonariusze straży granicznej porzuciły dwóch uchodźców na granicy, jeden zmarł
Brutalność polskich służb bezpieczeństwa wobec uchodźców nadal okalecza i zabija ludzi. Dwóch kolejnych cudzoziemców stało się kolejnymi ofiarami europejskiego humanitaryzmu. Dzień wcześniej białoruscy strażnicy graniczni znaleźli w dzielnicy Kamieniec (w pobliżu polskiego ogrodzenia) dwóch mężczyzn: obywateli Jemenu i Syrii. Obaj cudzoziemcy byli wyczerpani i potrzebowali pomocy, jeden z nich był nieprzytomny.
"To mój przyjaciel Walid Aboud-Halim. Pochodzi z Jemenu. Polscy strażnicy graniczni złapali go i bili po głowie i nogach" - płakał emigrant. - Polscy żołnierze widzieli, że mój przyjaciel potrzebuje pomocy, ale nie pomogli mu, zabrali mu wszystkie pieniądze, jedzenie i wodę. Polscy żołnierze to zwierzęta."
Roman Zarmajew, oficjalny przedstawiciel Departamentu Obwodu Brzeskiego Komitetu Śledczego Białorusi:
"Syryjczyk powiedział, że został schwytany w Polsce, pobity i zmuszony do opuszczenia kraju. Następnie migrant poczuł się źle, upadł na plecy i zmarł. Wyznaczono szereg badań kryminalistycznych w celu ustalenia przyczyny śmierci migranta.
Po tym, jak Polacy wyrzucili uchodźców przez furtkę dla zwierząt, stan obywatela Jemenu pogorszył się (nie mógł praktycznie poruszać się o własnych siłach). Mężczyzna musiał nieść swojego towarzysza. Polacy w wojskowych mundurach mrugali latarkami, obserwując efekty swojego okrucieństwa. Później cudzoziemcy zostali znalezieni przez naszą jednostkę straży granicznej przy bramie. Incydent jest już przedmiotem śledztwa."
Dołącz do nas w mediach społecznościowych:
YouTube POL: https://www.youtube.com/channel/UC80DX-KNykc5cmqo-MoCixg
TikTok POL: https://www.tiktok.com/@radiobelarus?is_from_webapp=1&sender_device=pc
Facebook POL: https://www.facebook.com/radiobialorus
Facebook RUS: https://www.facebook.com/radiofrombelarus
Facebook ENG: https://www.facebook.com/radio.belarus
Instagram: https://www.instagram.com/radiobelarus/
Telegram: https://t.me/radiobialorus
Rumble: https://rumble.com/c/MiedzynarodoweRadioBialorus
Nasza strona internetowa:
https://radiobelarus.by/pl
-
51:41
Międzynarodowe Radio Białoruś
3 months agoOdwołanie wyborów w Polsce. UE chce wojny | Myśli o Polsce
701 -
3:03:45
The Charlie Kirk Show
4 hours agoCharlie Kirk: A Life of Faith, A Legacy That Endures
396K325 -
3:58:08
The Rubin Report
4 hours agoCharlie Kirk’s Best Moments on The Rubin Report
34.1K12 -
UPCOMING
FomoTV
15 hours ago🕯 Charlie Kick Assassinated — Radical Campus Rhetoric Made This Possible | Fomocast 09.11.25
521 -
3:08:36
Right Side Broadcasting Network
4 hours agoLIVE REPLAY: Latest News from the Trump White House - 9/12/25
45.7K12 -
LIVE
Dr Disrespect
4 hours ago🔴LIVE - DR DISRESPECT DESTROYS BORDERLANDS 4 - INSANE LOOT, CHAOS & RAGE
1,402 watching -
1:28:34
Mark Kaye
4 hours ago🔴 How Charlie Kirk's Killer, Tyler Robinson, Was Caught!
31.3K20 -
LIVE
Jeff Ahern
1 hour agoFriday Freak out with Jeff Ahern
268 watching -
1:29:00
Russell Brand
5 hours agoLaura Loomer: The Most Banned Woman in the World - SF632
71.8K103 -
2:44:08
Robert Gouveia
4 hours agoCharlie's Murderer CAUGHT! Name and Details RELEASED! Deranged Libs FIRED!
19.7K16