Республіканці і демократи: чи по-різному бачать війну в Україні? Роман Шеремета у Кабінеті експертів

6 months ago
12

Тема: Республіканці і демократи США: чи по-різному вони бачать війну в Україні?
Гість у студії: Роман Шеремета – економіст, ректор - засновник American University Kyiv
Ведучий програми: Руслан Кухарчук, голова руху "Всі разом!"

Зробити внесок на розвиток руху "Всі разом!" можна на цю карту: 4246 0010 3010 7910

«Як сприймають американські республіканці та демократи війну в Україні?», - запитали у студії Кабінету експертів Романа Шеремета.
Гість випуску Роман – економіст та ректор-засновник American University Kyiv. Зважаючи на його досвід 20 років життя і викладання у Сполучених Штатах Америки (США) він надав якісну аналітику та пояснення, як працює і допомагає Україні американська внутрішня політика. Тим більше, від яких чинників залежить підтримка цих політиків? На початку бесіди розібрались, що політика США базується на двох політичних силах: демократи та республіканці. У чому різниця їхніх ідеологій гість детально пояснив у інтерв’ю.

«Цікаве спостереження, якщо зрівнювати ці дві партії лише у цінностях, то республіканці – більш консервативні. А демократи будуть ліберальні. Проте, якщо порівнювати в економіці: республіканці будуть більш ліберальними, а демократи – консервативними», - зауважив Роман Шеремета щодо ідеологій партій.

Але яке це все має значення для України? Чи варто українцям знати про ці тонкощі? Експерт говорить: «Це відіграє велике значення. Адже партії тримаються на своїй ідеології не просто так. Це їхній головний орієнтир, через який республіканці та демократи сприймають світові події. Один з прикладів, війна в Україні».
Економіст розповідає, що російська пропаганда знає про це, тому використовує будь-яку можливість аби підірвати довіру політиків до України. Роман Шеремета навів приклад з православною церквою (Московського патріархату). Російські пропагандисти у США висвітлюють це як гоніння на християн в Україні.

«Ніхто ж не розбирається, що в Україні є Українська православна церква (Московського патріархату) та Православна Церква України (Київського патріархату). Саме таким чином, партія консерваторів вже починає бути обережною з Україною, адже згідно їхньої ідеології – гоніння на християн, це червоний знак «Стоп», - сказав експерт.

Хто з президентів США взагалі не давав Україні зброю, а хто навпаки проявив значну підтримку, коли від нього неочікували? Про російську пропаганду в американських церквах та наративах політиків США щодо України – дивіться у новому випуску!

Таймкоди:
0:00 Тема випуску
0:13 Гість випуску
1:26 Характеристика республіканців
2:49 Демократична партія
4:09 Яке значення має для України політика демократів та республіканців?
6:05 Яка партія до війни була більш проукраїнською?
7:47 Українські медіа втягують українську політику в американську
8:08 Загравання з різними політичними кланами в політиці
10:14 Хто з президентів США взагалі не давав Україні зброю?
11:17 Трамп грає роль чи справді підтримує Україну?
14:14 Допомога Байдена зросла у багато разів
19:20 Російська пропаганда в американських церквах
22:08 Наратив республіканців щодо України
24:50 Яких помилок допустився Захід по відношенню до України в минулому

Телеграм-канал ведучого програми: https://t.me/ruslanstory

Нагадаємо, що Кабінет експертів – це аналітичний центр руху “Всі разом!”. Його резиденти генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Щотижня ютуб-канал Кабінету експертів публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Loading comments...