Premium Only Content

Protest STOP WHO Warszawa,1 grudnia 2023r. Konkretny Kanał
KONKRETNY KANAŁ
Serdecznie dziękuję za wpłaty na działania KONKRETNEGO KANAŁU na https://zrzutka.pl/wc5bku
lub nr konta: Anna Stec 21116022020000000321456389 w tytule: darowizna
wiecej o rzeźbach na fb: Anna Luiza Stec:
https://www.facebook.com/annaluizastec
mail: annaluizastec@gmail.com
Działamy DALEJ! Zdrawiam! Luśka
Dorota Rodziewicz Stowarzyszenie "Nauczyciele dla Wolności"
https://nauczycieledlawolnosci.pl/nie-dla-who/
https://stopwho.pl/
Opis wydarzenia na fb:
https://facebook.com/events/s/wielki-spo%C5%82eczny-protest-przec/656597279968925/
W piątek pierwszego grudnia spotykamy się o godzinie 12.00 pod budynkiem Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15 w Warszawie, aby wyrazić nasz BRAK ZGODY na zmiany w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych IHR (2005) i "traktat pandemiczny".
Trzysta siedem groźnych zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych zostanie wprowadzonych bez debaty, konsultacji, a nawet informacji dla opinii publicznej jeśli nie przełamiemy zmowy milczenia i nie zażądamy wyjścia Polski ze Światowej Organizacji Zdrowia!!! STOP WHO (www.stopwho.pl)!!!
Zatrzymanie zmian w IHR (2005) i "traktatu pandemicznego" jest WAŻNE dla przyszłości naszej, naszych bliskich oraz następnych pokoleń!!!
Mislav Kulakusic - chorwacki europarlamentarzysta
https://twitter.com/mislavkolakusic/status/1660567427778838528
"Światowa Organizacja Zdrowia powinna zostać uznana za organizację terrorystyczną za wygłaszane kłamstwa i wyrządzone krzywdy. Bezpieczniejsze dla ludzi byłoby podpisanie umowy z kolumbijskim kartelem narkotykowym niż z WHO!!!"
Propozycje działań:
WHO - przełamujeMY zmowę milczenia i zatrzymujemy zmiany w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych IHR (2005) Światowej Organizacji Zdrowia
Na stronie Stowarzyszenia "Nauczyciele dla Wolności" jest do pobrania opracowanie Mariusza Jagóry, która dokładnie opisuje temat zagrożeń wynikających z polityki Światowej Organizacji Zdrowia.
https://mariuszjagora.substack.com/p/list-w-sprawie-who
DOCIERAMY Z TYM WAŻNYM TEMATEM DO MEDIÓW LOKALNYCH, SAMORZĄDÓW. SEJMIKÓW WOJEWÓDZKICH ORAZ ORGANIZACJI DEKLARUJĄCYCH OBRONĘ PRAW CZŁOWIEKA
Tekst może być podstawą do opracowania petycji, wniosków lub skarg do organizacji na wszystkich poziomach decyzyjnych - od radnych miejskich przez posłów i senatorów, a kończąc na europarlamentarzystach. Zainteresujmy tematem media lokalne, gazety, rozgłośnie radiowe, telewizje internetowe oraz youtuberów i tiktokerów.
https://nauczycieledlawolnosci.pl/2023/11/05/wysylajmy-pisma-do-swoich-radnych-stop-who/
Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/h9bway
Koszt jednego egzemplarza (12 stron) - 25 groszy plus koszty przesyłki.
stopwhopl@proton.me
Gazeta jest świetnym narzędziem, żeby przerwać zmowę milczenia mediów w tym niebezpiecznym dla nas wszystkich temacie. Za naszym pośrednictwem może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, którzy nie są użytkownikami mediów społecznościowych.
ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY W SPRAWIE ADAMA NIEDZIELSKIEGO, KTÓRE ZŁOŻYŁA FUNDACJA "POLSKIE VETO"
Każdy z nas był świadkiem zbrodniczego łamania naszych naturalnych praw. Mamy orzecznictwo sądowe, wyrok sądu najwyższego, badania naukowe i wiele żywych wspomnień tych koszmarnych ostatnich trzech lat. Dlatego zgłaszamy się w charakterze świadka i poszkodowanego w sprawie przeciwko Adamowi Niedzielskiemu, które do prokuratury wniosła Fundacja "Polskie Veto". Wszyscy jesteśmy świadkami tego bezprawia - biała księga, badania wpływu zdalnej nauki na dzieci itd. Zgłoszenie jest do pobrania na stronie Fundacji "Polskie Veto":
https://polskieveto.pl/niedzielskipodsad/
ORZECZENIE SĄDU NAJWYŻSZEGO Z DNIA 26.04.2023.
W dniu 26 kwietnia 2023 r. siedmiu niezależnych sędziów wydało orzeczenie (III PZP 6/22), w którym czytamy:
– pkt 26 Uchwały: „pandemia dla władz na całym świecie stała się okazją do skokowego i drastycznego ograniczenia podstawowych praw i wolności obywatelskich wprowadzanych chaotycznie, bezmyślnie i często bezprawnie pod pozorem ochrony zdrowia i życia. Władze godziły w osobistą wolność obywateli, wolność przemieszczania się, wolność gromadzenia się, wolność wykonywania działalności gospodarczej i zawodowej, prawo do edukacji, prawo do sądu, a także prawo do opieki zdrowotnej’’.
Uchwała ta dotyczy wszystkich wyroków cywilnych odwoławczych do dnia 26.04.2023. Sąd Najwyższy wykazał drastyczny spadek jakości wyroków wydanych przez sądy jednoosobowe, zamiast trzyosobowego składu sędziowskiego podczas orzekania wyroku.
Ponadto, setki wyroków sądów w Polsce potwierdzają, że wprowadzone na podstawie zaleceń WHO ograniczenia praw i wolności było bezprawne, a badania naukowe potwierdzają ich szkodliwość dla zdrowia ludzi. Zaangażowanie koncernów farmaceutycznych, będących między innymi producentami szczepionek
(Bayer AG, Merc and Co., Inc. Sanofi Pasteur, Sinovac Biotech Ltd., Glaxo Smith Klein) - dokument A75/INF./5 Voluntary contributions by fund and by contributor 2021 z dnia 25.04.2022 - jest jawnym konfliktem interesów i stanowi rażące naruszenie zasad etycznych i moralnych w deklarowanej przez WHO trosce o zdrowie Mieszkańców Świata.
-
LIVE
Omar Elattar
4 hours agoHe Was Robbed of $100K — Then Built a $300M App That Pays You to Use Your Phone!
71 watching -
16:10
Adam Does Movies
2 hours ago $0.03 earnedSuperman - Movie Review
69 -
LIVE
RiftTV
2 hours agoX CEO Resigns in Midst of Grok Going OFF THE RAILS? | The Rift | Guest: Lilly Gaddis
960 watching -
LIVE
ZWOGs
9 hours ago🔴LIVE IN 1440p! - Sea of Thieves w/ Pudge & SBL, Splitgate 2, VR Games, and More! - Come Hang Out!
51 watching -
1:51:08
Darkhorse Podcast
7 hours agoYouTube Backs Down: The 284th Evolutionary Lens with Bret Weinstein and Heather Heying
22.7K15 -
LIVE
GritsGG
2 hours agoWSOW Group Stage TODAY @2PM PST! Most Wins 2960+!
43 watching -
Spartan
4 hours agoPro Halo Player | Scrims vs FaZe
79 -
1:00:35
BonginoReport
3 hours agoBiden’s Doc Runs For Cover Amid Coverup - Nightly Scroll w/ Hayley Caronia (Ep.86) - 07/09/2025
130K62 -
1:19:32
Kim Iversen
4 hours agoGrok’s Glitch or Glimpse of the Future? Meet 'MechaHitler'
99.3K63 -
10:09
Tactical Advisor
7 hours agoNew Carry Comp Bodyguard 2.0 (FIRST LOOK)
4.58K