Premium Only Content

Woensdag besliste Nederland: Tweede Kamerverkiezingen 2023
De volledige uitzending van blckbx today #247 van woensdag 22 november 2023 is te bekijken via: https://www.blckbx.tv/livestreams/blckbx-today-2023-11-22
Woensdag ging Nederland naar de stembus voor de Tweede Kamerverkiezingen. Met welk gevoel is de kiezer uit de campagnetijd gekomen en hoe gaat het stemmen eraan toe vandaag?
Desk: redacteur Bas Reijnierse, gezondheidspsycholoog Huibrecht Boluijt en filmmaker Zeno Groenewegen
Presentatie: Ancilla van de Leest
Waardeer je deze video('s)? Like deze video, abonneer je op ons kanaal en steun de onafhankelijke journalistiek van blckbx met een donatie ➡ https://www.blckbx.tv/doneren
Crowdfunding: nieuwe studio voor programmering met 'perspectief' 🎥🎙🎬 Help je mee ons doel te behalen? ➡️ https://www.blckbx.tv/perspectief
Over Stichting blckbx
Stichting blckbx is een stichting zonder winstoogmerk die primair wordt gefinancierd door de donaties van haar eigen publiek. Voor de mensen, door de mensen en met de mensen is waar we voor staan.
Hoewel we zorgdragen om de kosten zo minimaal te houden, zijn er toch doorlopende kosten om gedegen professionele onafhankelijke content te maken. Hierbij valt te denken aan de techniek, de regie, de redactie, de webredactie en het onderhoud van de studio. Daarom kan blckbx alleen voortbestaan via het eigen publiek, dus door jou.
Als je deze uitzending waardeert en de urgentie van Nederlands grootste onafhankelijk nieuwsplatform inziet, dan kan je meehelpen om de continuïteit van blckbx te waarborgen. Alleen door (regelmatige) donaties kunnen wij immers onafhankelijke content blijven produceren en dit verder uitbreiden, met als doel om met elkaar - en met steeds meer - de wereld beter te begrijpen.
Steun je ons?
Doneren kan via https://blckbx.tv/doneren
----
Wil je op de hoogte blijven?
Twitter - https://twitter.com/blckbxnews
Telegram - https://t.me/blckbxtv
Facebook - https://www.facebook.com/blckbxnews
Instagram - https://www.instagram.com/blckbx.tv
Linkedin - https://www.linkedin.com/company/blckbxnews/
-
LIVE
Laura Loomer
1 hour agoEP135: Champagne Communism: Zohran Mamdani's Ugandan Compound EXPOSED
739 watching -
LIVE
SpartakusLIVE
2 hours agoThe Return of the KING of Content
535 watching -
10:05
MattMorseTV
5 hours ago $2.11 earnedHe actually did it...
14K10 -
LIVE
Anthony Rogers
1 day agoEpisode 376 - Todd Schowalter
74 watching -
LIVE
megimu32
2 hours agoOTS: Movie Tie-In Games + Remakes: Let’s Play Memory Lane
83 watching -
LIVE
Adam Does Movies
9 hours agoTalking Movies + Ask Me Anything - LIVE
82 watching -
1:17:18
Glenn Greenwald
1 day agoWhat are CBS News' Billionaire Heirs Doing with Bari Weiss? With Ryan Grim on the Funding Behind It; Europe Capitulates to Trump Again | SYSTEM UPDATE #494
83.3K55 -
1:43:49
RiftTV
4 hours agoCNN Calls Black NY Shooter WHITE, Cincinnati FATIGUE | The Rift | Guest: Braeden Sorbo, 2Protects1
22.8K10 -
4:21:04
LumpyPotatoX2
5 hours agoKilling Floor 3: Rampage & Chaos - #RumbleGaming
2.33K -
LIVE
BrancoFXDC
5 hours agoPlaying Ranked Warzone - Pursuit of Diamond Rank
72 watching