Hlasité mlčení - reportáž z Covidového slyšení na půdě Parlamentu ČR 20.11.2023

3 months ago
19K

Současný pohled na vakcinaci Covid-19

20.listopadu se na půdě parlamentu české republiky konala konference - Současný pohled na vakcinaci Covid-19, které se zúčastnili přední vědci a lékaři, kteří od samého začátku upozorňovali na naprosto neprofesionální a neadekvátní přístup k řešení pandemie a zejména očkování vakcínami na bázi mRNA, které nebyly dostatečněš prověřené a jejich výrobci dokonce podle současných důkazů falšovali studie a zamlčovali odborníky, kteří poukazovali na jejich nebezpečnost. Také se opět potvrdil dnes už nezpochybnitelný fakt, že po prodělání nemoci Covid 19 se v těle vytvořily dostatečné a dokonce dlouhodobější protilátky nez po vakcinaci a navíc bylo podání vakcíny po prodělání nemoci v některých případech dokonce životu nebezpečné. Případů poškození po vakcinaci v česku s postupem času rapidně přibývá. Těžko najít někoho, kdo se ve svém okolí nesetkal s někým, kdo má po očkování různorodé dlouhodobé komplikace. Zvedl se počet zánětů srdečního svalu a osrdečníku, autoimunitních onemocnění, mrtvic, trombóz, turborakovin a náhlých úmrtí mladých lidí.

V rámci tohoto slyšení vystoupili přední čeští vědci světového formátu, praktičtí lékaři, statistici a právníci. V prvním bloku konference připomněl doktor Vladimír Čížek dnes již notoricky známé informace, které byly v době covidu potírány vládou jako dezinformace a přesto, že se ukázaly jako pravdivé, jsou některé z nich, zejména ty o očkování dodnes šířeny mainstreamovými médii.

Odborníci mohli konečně promluvit, ale poslance a média to nezajímá

Na tuto konferenci na půdě poslanecké sněmovny byly pozváni i tehdejší vládní odborníci, poslanci a vládní činitelé, kteří doporučovali zavádění pandemických restrikcí a povinné očkování. Pozvání přijalo jen několik z nich. Předseda české vakcinologické společnosti Roman Prymula svojí potvrzenou účast zrušil, takže dorazili jen Zdeněk Hostomský, bývalý ředitel výzkumu rakoviny farmaceutické firmy Pfizer a mikrobiolog a biochemik Václav Hořejší.

Po té co pan profesor Hořejší potvrdil, že očkování bylo vynucováno na základě ničím nepodložených domněnek, že když se tak neučiní, že se stane kolaps našeho zdravotnictví a přítomné označil za antivaxery to začalo v publiku trochu vřít. Také proto mu někteří doktoři připomněli, že díky nesprávnému přístupu k léčbě, umírali pacienti doma a nebo se do nemocnic se dostávali v poslední fázi nemoci, kdy jim prakticky nebylo možné pomoci.

Epidemiolog a vakcinolog Profesor Jiří Beran, který je vědeckou kapacitou v oboru vakcinologie a který je dokonce tvůrcem evropského vakcinačního pasu zmínil fakta, na která dopředu upozorňoval a která díky cenzuře opačného názoru nebyla brána v potaz ani diskutována.

Imunolog, farmakolog, vakcinolog Profesor Jaroslav Turánek připomenul nejnovější fakta a prezentoval detailní rozbor působení vakcinační látky a její možná rizika pro lidský organismus. Také upozornil na nedostatek relevantních dat od výrobců vakcín a zdravotních autorit.

Imunolog Karel Drbal připomněl další významnou skutečnost, že zdrojem zdravotních problémů a poškození organismu po vakcinaci můžou být tzv. adjuvans, což jsou další látky přidané do vakcíny, které mají posilit a prodloužit imunitní odpověď organismu na antigenní složku vakcíny.

Další část konference byla věnovaná zkušenostem lékařů z praxe. Neuroložka Jaroslava Chlupová promluvila o velkém vzestupu vážných neurologických onemocnění a o vzestupu srdečních onemocnění informovala kardioložka Jana Gandalovičová, která také představila alarmující fakta o podvodech společnosti Pfizer při studiích bezpečnosti mRna vakcín.

Konference se zúčastnili i medici a studenti z covidové iniciativy Změna Matrixu, která sdružovala studenty, kteří připomněli dobu, kdy se na školách postavili na odpor proti povinnému očkování.

Mezi právníky, kteří poukazují nejen na protiprávní jednání z doby Covidové vystoupil také Ondřej Dostál specializující se na zdravotnictví.

Důležitým tématem byly i překážky lidí poškozených vakcínou získat právní a lékařskou pomoc a také na překážky při žádostech o odškodnění o kterých promluvila advokátka Vladana Vališová. Upozornila mimo jiné i na to, že odškodnění by nemělo být chápáno jako držhubné, ale jako skutečná pomoc, kterou poškození potřebují.

Na konferenci byly promítnuty videa dokumentující desítky případů poškozených mRNA vakcínou a své zkušenosti přišli sdělit i někteří poškození osobně.

Biochemik Zdeněk Hostomský, který je bývalým ředitelem výzkumu rakoviny farmaceutické společnosti Pfizer sice zpochybnil nežádoucí účinky vakcín a zejména nárůst nemocí po vakcinaci, ale zároveń prohlásil, že žádná vakcína není bezpečná, že jsou tu určitá rizika a očkování by mělo být založeno na svobodě na rozhodnutí jednotlivce.

Vystoupení účastníků komentoval pan biochemik Václav Hořejší nepodloženými daty založenými na jeho domněnkách a náhodných číslech prezentovaných jako fakta, protože jak se Paralelně podařilo ověřit, žádná relevantní studie která by jeho domněnky potvrzovala dosud neexistuje a pro tato data pan Hořejší nemá žádný doložitelný důkaz.

Co říci závěrem?

Toto veřejné slyšení bylo zatím jen zoufalým pokusem prolomit to hlasité ticho.
Ačkoli se ukázala pravdou fakta předních českých vědců a odborníků, kteří byli z přístupu vlády a vládou podporovaných organizací jako byly MESES, či Česká vakcinologická společnost skeptičtí, doposud nedošlo k žádné možnosti názorové diskuze obou stran. Po covidu se slehla zem, nefunkční a nebezpečné vakcinační látky za miliardy se lejí do odpadu a nikdo za tento stav nechce přijmout odpovědnost. Necháme to odborníky politiky odpovědné za tento stav přejít pouhým mlčením?

Loading 3 comments...