Stop WHO! - Zastavme totální zdravotní kontrolu nad celou populací. Je minutu po dvanácté!

3 months ago
60.3K

Jen do konce listopadu 2023 máme jako Česká republika možnost vyjádřit nesouhlas nebo námitky s připravovanou pandemickou smlouvou. Ano slyšíte dobře. Všechny EU státy mají do konce tohoto měsíce odeslat své námitky. Jestli tak neučiní, bude to bráno jako plný souhlas s touto ďábelskou agendou!

Co konkrétně znamená pandemická smlouva WHO?

S právníkem Tomášem Jancem jsme rozebrali ty nejdůležitější body a postup, jakým nás teď WHO prostřednictvím EU hodlá připravit o naše práva. Prakticky se jedná o TOTÁLNÍ ztrátu suverenity států při řešení zdravotních otázek. Vše přechází na WHO, která tím získá opravdu neskutečné pravomoci.

WHO musíme zastavit!

Naši politici nám zatajili tuto One Health agendu a nehodlají podat námitky. Fakticky tak bude nutné naše práva bránit na občanské úrovni. Toto už přesahuje veškeré hranice. Mlčení není souhlas. Kdybychom měli informace, kdyby média hlavního proudu poctivě informovala, pak by se jednalo o souhlas. Toto je však celosvětový podvod, který je přikryt přesměrováním pozornosti médií na válečné konflikty.

Pandemická smlouva se týká i možnosti WHO vynutit povinné očkování a povinné karantény, či další omezování našich životů v případě pouhého podezření na možnost vzniku pandemie. Státy se zavazují plnit i rozpočtová kritéria pro financování WHO a ztrácí možnost řešit zdravotní záležitosti jako suverénní subjekty.

Zastavme WHO ďábla! Teď nadešel ten nejvyšší čas! Finální bitva o lidstvo právě začala.

Sdílejte tyto informace!

Loading 1 comment...