Premium Only Content

Solidariteit en het Poolijs - Ad Nuis (column)
Samen met Duppa, de hond des Huizes spreekt Nuis zijn nieuwe column in. Terwijl het in Nederland koud en grijs was begin juli ging het klimaat alarmisme helemaal los. “Het water in de Middellandse zee is zo warm dat je zelfs onder water zweet” schreef de Volkskrant. Het tij lijkt niet meer te keren roepen de media in koor. Nuis gelooft niet in de menselijke invloed op klimaatveranderingen. Hij is een klimaatontkenner, bijna net zo erg als een holocaustontkenner. Lekker weer wordt door de media als abnormaal gepresenteerd. Maar gelukkig is er ook nog zoiets als eigen waarneming. In het geval van Covid hebben mensen de eigen waarneming genegeerd. Zijn meegegaan in de angstporno. Hun gezond verstand is buiten werking gesteld door angst voor iets dat ze niet konden zien, behalve als ze goed hadden gekeken. Met het klimaat is het anders. Mensen zien in hun eigen omgeving dat het geen 40 graden is, dat het regent en ze een jas aan moeten doen. ‘Dit loopt uit de hand’”, kopte RTL Nieuws op 7 juli over de bosbranden op Rhodos. Het zijn de klimaat alarmisten, dezelfde alarmisten als de Covid alarmisten. Links verschuilt zich achter solidariteit aldus Nuis. Niet solidair met Opa en Oma, de gewone Oekraïners of de aarde, maar met de globalisten, lees pharma, en de wapenindustrie. Een start-up uit Delft wil de Noordpool opspuiten. Nuis heeft er weinig vertrouwen in. Links heeft de obsessie de wereld te micro managen, het is megalomane waanzin.
---
Deze video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen.
Waardeer je onze video's? Help ons in de strijd naar een eerlijker Nederland, vrij van censuur en Steun Café Weltschmerz en word Stamgast!
https://cafeweltschmerz.nl/register/
Wil je onze nieuwsbrief ontvangen in je mailbox?
https://cafeweltschmerz.nl/nieuwsbrief/
Wil je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik hierboven dan op Abonneren!
-
18:22
Café Weltschmerz
2 years ago $0.05 earned“1921” - Ad Nuis
818 -
LIVE
LFA TV
10 hours agoLIVE & BREAKING NEWS! | WEDNESDAY 10/15/25
7,399 watching -
15:23
Producer Michael
19 hours agoINSIDE AL CAPONE'S BULLETPROOF 1928 CADILLAC
11.4K2 -
11:06
Scammer Payback
16 hours agoScammer Fails Tech Test...Gets His Computer Absolutely Destroyed
822 -
8:45
Millionaire Mentor
17 hours agoDevin Nunes SHOCKED Everyone After EXPOSING The Deep State’s Dirty Secret
4.32K4 -
LIVE
BEK TV
22 hours agoTrent Loos in the Morning - 10/15/2025
214 watching -
2:53
OfficialJadenWilliams
15 hours agoWhen GTA 6 is TOO detailed...
3.74K -
LIVE
FyrBorne
10 hours ago🔴Battlefield 6 Live M&K Gameplay: Finding The Real GOATs of Battlefield 6
44 watching -
50:14
Coin Stories with Natalie Brunell
22 hours agoUptober, Q4, and Bitcoin’s Next Leg with Mark Moss
70K9 -
LIVE
Lofi Girl
2 years agoSynthwave Radio 🌌 - beats to chill/game to
146 watching