Shop Smarter for Prices

MonkeyseePublished: March 17, 2017Updated: March 20, 2017
Published: March 17, 2017Updated: March 20, 2017

The video will help you use unit prices and serving sizes when comparing food products in the store to determine the most affordable, healthy options. Highlighting the ease of budgeting and purchasing ingredients for healthy meals.

Be the first to suggest a tag

    Comments

    0 comments